Хорольська районна рада
Хорольський район, Полтавська область

Завершилась підготовка до пленарного засідання.

 31 травня, роботою постійної комісії з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном, за головування Леоніда Соболя завершилась підготовка до чергової 17 сесії районної ради яка має відбутись 2 червня в 10 годин ранку у приміщенні актового залу районної ради.

 Частина питань повістки денної пленарного засідання вже були розглянуті на інших постійних комісіях, до речі одна з них відбувалася у Хорольській ЦРЛ,  і по них були прийняті відповідні рекомендації.

 Цього дня,як і раніше, в роботі комісії взяли участь голова районної ради Віра Мартюк, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, заступники голів Роман Гловацький та Сергій Абрамов, а також працівники апаратів районної ради та районної державної адміністрації, представники засобів масової інформації та громадських організацій району.

 Серед питань які включені до повістки денної сесії, і які є важливими для життєдіяльності громади, слід відмітити питання про внесення змін до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей, а також про затвердження пільгових умов харчування дітей, батьки яких є учасниками бойових дій та учасниками АТО.

 В цілому, робота всіх без виключення комісій відбувалася у конструктивному руслі і мала наслідком позитивні рекомендації до сесії.