Хорольська районна рада
Хорольський район, Полтавська область

Новини Хорольської районної ради

Цю публікацію ми присвячуємо продовженню висвітлення співпраці місцевої влади по підтримці і розвитку медицини Хорольщини, а саме забезпеченню діяльності первинної ланки – центру первинної-медико-санітарної допомоги

Дата створення: 16:01 15.01.2020

Цю публікацію ми присвячуємо продовженню висвітлення співпраці місцевої влади по підтримці і розвитку медицини Хорольщини, а саме забезпеченню діяльності первинної ланки – центру первинної-медико-санітарної допомоги. Хорольський ЦПМСД після впровадження медичної реформи основне фінансування отримує від Національної служби здоров’я України за надані пацієнту послуги. І хоча в цілому зміну основних принципів і механізмів роботи сімейних лікарів з 2018 року можна оцінити позитивно, досі є ряд питань, які потребують доопрацювання та відповідної підтримки місцевої влади. Оплата комунальних послуг і енергоносіїв ПМСД передбачається з місцевих бюджетів. Також районна та місцеві ради виділяють кошти на придбання медикаментів, створення умов для залучення фахівців, співфінансування оплати пільгових рецептів та ряд інших видатків. НСЗУ не передбачає утримання фельдшерсько-акушерських пунктів. Кошти виділяються на утримання амбулаторій. З метою надання якісного медичного обслуговування жителям своїх громад, сільські ради Хорольщини забезпечили утримання ФАПів. Дане рішення забезпечило більшу доступність медичних послуг населенню в сільській місцевості. В цілому, на потреби первинної ланки медицини з місцевих бюджетів протягом 2019 року було виділено майже 6 мільйонів гривень. З них понад 2 мільйони гривень – кошти районного бюджету. Суми, які виділили ОТГ, міська, сільські ради наведено у таблиці. За ці гроші було профінансовано сплату енергоносіїв та комунальних послуг, заробітні плати медперсоналу, придбання ліків, туберкуліну, придбання необхідного обладнання. З районного бюджету було профінансовано оплату пільгових рецептів на суму 120 тисяч гривень. Ряд сільських рад профінансували придбання пільгових ліків для своїх жителів на загальну суму 127 тисяч гривень.

12 січня у Хорольському районному будинку культури відбувся 17 регіональний дитячий пісенний конкурс «Хорольські зірочки»

Дата створення: 10:38 14.01.2020

12 січня у Хорольському районному будинку культури відбувся 17 регіональний дитячий пісенний конкурс «Хорольські зірочки». Захід організовано відділом культури і туризму РДА спільно із відділом освіти, молоді та спорту РДА за підтримки районної ради і райдержадміністрації. Понад 50 юних виконавців з різних районів області у чотирьох вікових категоріях змагалися за першість у своїх групах та Гран-прі конкурсу. Тож заступник голови районної ради Роман Гловацький та голова конкурсного жюрі, директор КУ «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Дмитро Соколов за результатами оцінювання провели нагородження переможців конкурсу та учасників, що посіли призові місця у відповідних вікових категоріях. Відзнаку у номінації «Зірочка-2020» отримала Дарія Терещенко Володарем Гран-прі конкурсу стала Дарія Кіріна. Рівень Хорольського пісенного конкурсу приємно вразив голову конкурсного жюрі. Ряд переможців та призерів цьогорічного конкурсу автоматично пройдуть регіональний відбір до загальнодержавних музичних фестивалів, в тому числі на «Червону руту». На переконання Дмитра Олександровича, 18 конкурс «Хорольські зірочки» варто провести в статусі обласного. Ми щиро вітаємо переможців та учасників конкурсу «Хорольські зірочки», який черговий рік поспіль стає потужним трампліном до творчих досягнень молодих хорольських виконавців.

10 січня у районному будинку культури відбувся концерт «Весела коляда»

Дата створення: 09:52 11.01.2020

10 січня у районному будинку культури відбувся концерт «Весела коляда». На тематичний захід завітали заступник голови районної ради Роман Гловацький та виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов. Посадовці, спільно із начальником відділу культури і туризму РДА Іриною Гунько, в урочистій обстановці, під овації глядацького залу, привітали художнього керівника Хорольського районного будинку культури Володимира Олійника із присвоєнням звання «Заслужений працівник культури України». Нагрудний знак та посвідчення Володимиру Миколайовичу буде вручено у Полтавській обласній державній адміністрації найближчим часом.

10 січня до зали засідань районної ради навідалися маленькі колядники із привітаннями з нагоди різдвяних свят

Дата створення: 09:49 11.01.2020

10 січня до зали засідань районної ради навідалися маленькі колядники із привітаннями з нагоди різдвяних свят. Юні учні районного центру дитячо-юнацької творчості та початкової школи естетичного виховання спільно із своїми викладачами подарували посадовцям районної ради та адміністрації театралізоване дійство, щирі посмішки та прекрасні емоції. Заступник голови районної ради Роман Гловацький та виконувач обов’язків голови райдержадміністрацій Сергій Абрамов вручили кожному коляднику солодкі подарунки.

Шановні жителі Хорольщини!

Дата створення: 10:12 10.01.2020

Ще раз вітаємо Вас з новорічними та різдвяними святами! Бажаємо Вам щастя, здоров’я, сімейного затишку та достатку! Для покращення проінформованості жителів району ми будемо щотижнево публікувати дописи про результати роботи за кожним напрямом діяльності. Сьогодні розглянемо питання, що протягом року привернуло до себе найбільше уваги, а саме підтримку місцевими органами влади вторинної ланки медицини – Хорольської центральної районної лікарні. До вашої уваги інформація щодо виділення коштів з місцевих бюджетів на утримання Хорольської центральної районної лікарні протягом 2019 року. Фінансування КНП «Хорольська ЦРЛ» з 1 квітня 2019 року здійснює Національна Служба Здоров’я України по програмі медичних гарантій. Але цих коштів недостатньо для забезпечення потреб лікарні, оскільки в порівнянні з іншими «районками» області, Хорольська лікарня досить розвинута, а обсяг фінансування відносно узагальнений. Як зазначено у таблицях, для потреб лікарні з місцевих бюджетів в 2019 році виділено понад 11 мільйонів гривень. Протягом року з районного бюджету на потреби лікарні і заробітні плати працівникам було виділено майже 8,2 мільйони гривень. Сільські ради профінансували потреби лікарні на понад 1 мільйон гривень. З районного бюджету на заробітні плати медперсоналу виділено 3,9 мільйони гривень, з сільських бюджетів майже 145 тисяч гривень, що в сумі становить понад 4 мільйони гривень. За рахунок коштів районного і місцевих бюджетів громад району профінансовано придбання інсуліну на майже 932 тисячі гривень, з яких майже 275 тисяч гривень становлять кошти районного бюджету. З обласного бюджету депутатами обласної ради залучено понад 1,7 мільйонів гривень на розвиток медичного закладу. Сільські ради району також утримують фельдшерсько-акушерські пункти первинної ланки медицини, оскільки їх фінансування з Національної служби Здоров’я не передбачено. З держбюджету фінансуються лише амбулаторії. Такий підхід місцевої влади надає можливість максимально наблизити надання медичних послуг до людей. Фінансування лікарні з Національної Служби Здоров’я України відбувається вже зараз. Але завдяки розумінню і підтримці депутатів обласної, районної та ряду сільських рад вдалося залучили на утримання Хорольської ЦРЛ та заробітні плати медпрацівникам понад 11 мільйонів гривень. Маємо надію, що і в цьому році знайдемо взаєморозуміння і підтримку усіх гілок влади з метою покращення медичних послуг населенню.

День жалоби в Україні...  

Дата створення: 10:17 09.01.2020

День жалоби в Україні...  

8 січня голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у щотижневій нараді, яку провів виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов

Дата створення: 10:16 09.01.2020

8 січня голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у щотижневій нараді, яку провів виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов. На нараду були запрошені керівники апарату, управлінь та відділів РДА, керівники районних органів виконавчої влади та представники районних засобів масової інформації. Перед початком роботи керівники району представили учасникам наради новопризначеного керівника Хорольського районного сектору ДСНС України у Полтавській області Віктора Галкіна. До повістки денної були включені наступні питання: 1. Про підбиття підсумків роботи Центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації у 2019 році; 2. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які відбулися на території району в період з 29 грудня по 05 січня 2019 року За результатами розгляду питань дані відповідні доручення та рекомендації відповідальним виконавцям.

Шановні жителі Хорольщини!

Дата створення: 14:13 28.12.2019

За рік, що минає, нами було зроблено багато гарних справ для розвитку і розбудови рідної Хорольщини. Завершуємо добрі справи, напередодні новорічних та різдвяних свят, приємними сюрпризами для школярів. Новими викликами, в році, що минає, виявилося практичне втілення ряду реформ в реальне життя, тут, «на місці». Депутати районної ради з почуттям власного обов’язку і відповідальності за своїх виборців, з розумінням відзначили необхідность надати підтримку установам і організаціям при перехідному періоді і завжди згуртовано, єдиною командою, спрямовували зусилля на розвиток Хорольщини. Рік, що приходить, обіцяє принести нам і повне переосмислення та зміну формату адміністративно-територіального устрою та організації влади. Це будуть кардинальні зміни, нові виклики, високий рівень відповідальності, але і нові можливості для кожного жителя Хорольщини. Ми впевнені, що всією Хорольською родиною, спільною командою однодумців ми примножимо досягнуті надбання і лише більш впевнено продовжимо рух вперед до нових звершень і досягнень. Адже це наш рідний край, де нам ростити і виховувати наших дітей та внуків. Шановні друзі, дорогі односельчани, жителі Хорольщини, депутатський корпус, голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови Роман Гловацький та виконавчий апарат районної ради щиро вітають Вас з різдвяними та новорічними святами! Бажаємо Вам святкового настрою, міцного здоров’я, миру і добробуту, сімейного затишку і достатку та гарних святкувань в колі рідних і близьких людей!

28 грудня голова районної ради Віра Мартюк, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов та заступник голови районної ради Роман Гловацький провели робочу зустріч з народним депутатом України Анастасією Ляшенко

Дата створення: 14:11 28.12.2019

28 грудня голова районної ради Віра Мартюк, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов та заступник голови районної ради Роман Гловацький провели робочу зустріч з народним депутатом України Анастасією Ляшенко. Під час зустрічі було обговорено питання щодо можливості реалізації ряду проектів по медичній галузі та питання адміністративно-територіального устрою Хорольщини в умовах реформи децентралізації.

Напередодні новорічних і різдвяних свят голова районної ради Віра Мартюк та виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов привітали очолювані колективи, службовців районних органів виконавчої влади з прийдешніми святами

Дата створення: 14:09 28.12.2019

Напередодні новорічних і різдвяних свят голова районної ради Віра Мартюк та виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов привітали очолювані колективи, службовців районних органів виконавчої влади з прийдешніми святами. В своїй промові очільники району відзначили позитивні досягнення та виклики року, що минає. Завдяки злагодженій роботі та підтримці депутатського корпусу вдалося вирішити багато питань. Побажати щастя, здоров’я, сімейного затишку і достатку в році наступаючому завітали працівники районного будинку культури.