Хорольська районна рада
Хорольський район, Полтавська область

Новини Хорольської районної ради

7 лютого під головуванням голови районної ради Віри Мартюк відбулося пленарне засідання 38 позачергової сесії Хорольської районної ради 7 скликання

Дата створення: 14:50 07.02.2020

7 лютого під головуванням голови районної ради Віри Мартюк відбулося пленарне засідання 38 позачергової сесії Хорольської районної ради 7 скликання. 25 депутатів із 34 прийняли участь у засіданні. У роботі сесії взяли участь виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, депутат обласної ради Михайло Міщенко, керівники установ та організацій району, представники громадськості, ЗМІ. Перед початком сесійної роботи очільники району привітали із Днем народження депутата районної ради Григорія Старінцева та вручили йому квіти. На засіданні було розглянуто 2 питання порядку денного. Про звільнення Романа Гловацького із посади заступника голови районної ради, без складання депутатських повноважень, у зв’язку із призначенням на посаду голови Хорольської районної державної адміністрації. Депутат районної ради Олександр Хрипко разом з колегами по депутатському корпусу подякували Роману Миколайовичу за продуктивну співпрацю та висловили побажання продовжити гарну традицію у форматі співпраці депутатів районної ради та виконавчої влади району. Було озвучено ряд пропозицій на які доцільно звернути увагу новому очільнику РДА. Депутат обласної ради Михайло Іванович Міщенко побажав Роману Миколайовичу продуктивної роботи на новій посаді та вніс пропозиції щодо вирішення важливих для громади питань. Роман Миколайович подякував колегам по депутатському корпусу за слова підтримки та актуальні пропозиції і висловив окремі слова подяки Вірі Анатоліївні за наставництво та по-справжньому материнську підтримку за час роботи під її керівництвом. У Другому питанні порядку денного було розглянуто та затверджено пропозиції по включенню депутатів районної ради до складу Спостережної ради при КНП «Хорольська ЦРЛ». Підтримано кандидатури депутатів районної ради Юрія Лещенка та Сергія Полупана. В обговоренні, по завершенню розгляду питань порядку денного, Сергій Гаврилович проінформував депутатів, що в Полтавській області замість 4х госпітальних округів утворено один – Полтавський. КНП «Хорольська ЦРЛ» включена до переліку опорних лікарень госпітального округу. Це єдина районна лікарня в області із таким статусом. Решта 7 лікарень розташовані в містах обласного значення. Такий високий статус лікарні є показником роботи депутатського корпусу, виконавчої влади та насамперед адміністрації медичного закладу. Депутат районної ради Михайло Виноград відзначив, що таких результатів вдалося досягти завдяки багаторічній командній роботі всіх гілок влади. Навіть при ротації очільників району процес розвитку і підтримки районної лікарні завжди перебував і перебуває на першому місці. Віра Анатоліївна проінформувала депутатів про участь в нараді, що відбулася 5 лютого у облдержадміністрації стосовно обговорення Перспективного плану формування базового рівня адмінтерустрою Хорольського району.

6 лютого голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у зустрічі з Міністром соціальної політики України Юлією Соколовською

Дата створення: 14:45 07.02.2020

6 лютого голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у зустрічі з Міністром соціальної політики України Юлією Соколовською, що відбулася в с. Андріївка Хорольського району, в патронатній сім’ї Юрія та Наталії Кузуб. Участь в зустрічі взяли керівник апарату райдержадміністрації Ірина Штейнберг та начальник служби у справах дітей РДА Надія Вернигора. Метою візиту міністерки на Хорольщину є вивчення потреб патронатних сімей «на землі», під час безпосереднього спілкування з родинами, дітьми. Всього на Полтавщині створено 4 таких сім’ї для виховання дітей, але фактично працює одна з Хорольщини. В ході зустрічі було визначено ряд питань, які можуть бути законодавчо врегульовані. Отримано ряд пропозицій, що потребують розгляду та опрацювання.

6 лютого відбулося засідання президії Хорольської районної ради під головуванням голови районної ради Віри Мартюк

Дата створення: 14:42 07.02.2020

6 лютого відбулося засідання президії Хорольської районної ради під головуванням голови районної ради Віри Мартюк. В роботі взяли участь виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, голови постійних комісій районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном Леонід Соболь, соціально - економічного розвитку району, екології та врегулювання земельних відносин Юлія Бойко, з гуманітарних питань, молодіжної політики та соціально - трудових відносин Михайло Виноград, депутат районної ради Анатолій Пасюта. Розглянуто питання «Про порядок денний 38 позачергової сесії сесії Хорольської районної ради 7 скликання», до якого включено 2 питання. За результатами розгляду питань порядок денний позачергової сесії погоджено.

6 лютого голова районної ради Віра Мартюк прозвітувала про депутатську діяльність за звітний період перед мешканцями Петракіївської сільської ради

Дата створення: 14:40 07.02.2020

6 лютого голова районної ради Віра Мартюк прозвітувала про депутатську діяльність за звітний період перед мешканцями Петракіївської сільської ради. В зустрічі з жителями громади також взяв участь Петракіївський сільський голова Григорій Тритяк. Віра Анатоліївна проінформувала учасників зібрання стосовно результатів діяльності районної ради за 2019 рік. Хорольський район (без ОТГ) стабільно на високих позиціях по виконанню районного бюджету. Завдяки зваженому підходу, командній роботі по розвитку соціальної інфраструктури району протягом року вдалося надати потужну фінансову підтримку районній лікарні. Приємно відзначити, що Хорольська ЦРЛ включена по переліку опорних лікарень Полтавської області. Наприкінці року для інклюзивно-ресурсного центру придбано спецтранспорт, співфінансування на який виділено з районного бюджету. Таких автомобілів було придбано 3 на Україну. Завдяки командній роботі з депутатами обсласної ради, райдержадміністрацією, вдалося провести ремонтні роботи по ряду напрямків. Зокрема відремонтовано санвузли, харчоблоки у 10 школах та деяких дитсадках району, в тому числі у Петракіївському НВК. З присутніми на зібранні мешканцями громади було обговорено питання, що їх найбільше турбують. Жителів проінформовано про заходи, які вживаються районною владою, сільською радою по вирішенню відповідних питань.

Шановні жителі Хорольщини!

Дата створення: 14:37 07.02.2020

Ми продовжуємо серію публікацій про результати роботи за кожним напрямом діяльності. Сьогодні ми розглянемо за які кошти утримується позашкільна освіта Хорольського району. Даний напрям освітніх послуг в районі представлений Хорольським районним центром дитячої та юнацької творчості і Хорольською районною дитячою спортивною школою Хорольської районної ради Полтавської області. Дані установи дозволяють виявляти і всебічно розвивати творчі та спортивні здібності молоді, всестороннє розвивати підростаюче покоління. Завдяки командній роботі депутатів обласної, районної, місцевих рад та виконавчої влади району ЦДЮТ та ДЮСШ утримується на належному рівні. Постійно оновлюється матеріальна база закладів, ведеться навчально-тренувальна робота. З районного бюджету на потреби закладів позашкільної освіти у 2019 році було виділено понад 2,2 мільйонів гривень. На утримання Хорольського районного центру дитячої та юнацької творчості протягом року виділено майже 1,2 мільйона гривень. За рахунок даних коштів відбувалася сплата заробітної плати з нарахуваннями працівникам в сумі майже 1,1 мільйона гривень. Понад 96 тисяч гривень з районного бюджету було спрямовано на оплату енергоносіїв, комунальних та інших послуг. Також профінансовано видатки на відрядження, поточні видатки та реалізацію певних програм на суму понад 10 тисяч гривень. На утримання Хорольської районної дитячо-юнацької спортивної школи у 2019 році виділено понад 1 мільйон гривень. Виплата заробітньої плати з нарахуваннями працівникам склала в сумі понад 900 тисяч гривень. Вишняківська та Штомпелівська сільські ради також виділили кошти на сплату заробітної плати працівників ДЮСШ в сумі 38,3 та 15 тисяч гривень відповідно. З районного бюджету було спрямовано 7,6 тисяч гривень на оплату енергоносіїв та комунальних послуг. Для потреб ДЮСШ за рахунок районного бюджету було придбано обладнання, матеріали та інвентар на суму 57,7 тисяч гривень. Також профінансовано видатки на відрядження, поточні видатки та реалізацію певних програм на суму 51,9 тисяч гривень. Депутатами обласної ради від Хорольщини було залучено 60 тисяч гривень з фонду розвитку територій на потреби ДЮСШ. Депутат обласної ради Михайло Міщенко залучив 60 тисяч гривень для придбання двох картингів для гуртка технічної творчості. Завдяки взаєморозумінню і підтримці депутатів обласної, районної, сільських рад на потреби ЦДЮТ та ДЮСШ вдалося залучити понад 2,3 мільйонів гривень з місцевих бюджетів всіх рівнів. Маємо надію, що і в цьому році знайдемо взаєморозуміння і підтримку усіх гілок влади з метою подальшого покращення освітніх послуг.

4 лютого голова районної ради Віра Мартюк взяла участь в семінарі на тему «Особливості та нововведення нового Виборчого Кодексу України»

Дата створення: 17:10 04.02.2020

4 лютого голова районної ради Віра Мартюк взяла участь в семінарі на тему «Особливості та нововведення нового Виборчого Кодексу України», що відбувся в залі засідань обласної ради. Захід організовано Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування в рамках проекту «Школа місцевого самоврядування».

3 лютого голова районної ради Віра Мартюк та депутат районної ради, секретар постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном Сергій Полупан прозвітували про депутатську діяльність за звітний період перед м

Дата створення: 11:29 04.02.2020

3 лютого голова районної ради Віра Мартюк та депутат районної ради, секретар постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном Сергій Полупан прозвітували про депутатську діяльність за звітний період перед мешканцями Староаврамівської сільської ради. На зустріч із жителями громади також завітали Староаврамівський сільський голова Олександр Лозенко та генеральний директор ТОВ «Астарта-Прихоролля» Павло Кандиба. З присутніми на зібранні мешканцями громади було обговорено питання, що їх найбільше турбують. Віра Анатоліївна та Сергій Миколайович проінформували про заходи, які здійснює районна рада для вирішення актуальних проблем. По закінченню зустрічі Віра Анатоліївна з директором Староаврамівської ЗОШ Інною Пупченко оглянула навчальний клас першокласників та хол школи, який вдалося облаштувати завдяки участі учнів школи у грантовій програмі.

3 лютого голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у щотижневій нараді, яку провів виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов

Дата створення: 11:26 04.02.2020

3 лютого голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у щотижневій нараді, яку провів виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов. На нараду були запрошені сільські, міський голови, працівники соціальних служб громад, працівники апарату, управлінь та відділів РДА, керівники районних органів виконавчої влади та представники районних засобів масової інформації. До повістки денної були включені наступні питання: 1.Про стан влаштування дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку, до сімейних форм виховання у 2019 році. За результатами обговорення даного питання було відзначено високий рівень результатів діяльності спеціалізованих служб Хорольського району по даному питанню у порівнянні з іншими районами області. Разом з тим, потребує подальшого вдосконалення взаємодія відповідних служб для більш ефективної координації роботи з метою захисту інтересів та прав дітей, що опинилися в складних умовах. 2. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які відбулися на території району в період з 27 січня по 02 лютого 2020 року. Також учасників наради було проінформовано про запланований робочий візит 6 лютого до управління соціального захисту Хорольської РДА Міністра соціальної політики України Юлії Соколовської та уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби. Метою візиту є вивчення досвіду соціальних служб Хорольського району щодо захисту прав дітей та опрацювання питань галузевого спрямування. За результатами розгляду питань дані відповідні доручення та рекомендації відповідальним виконавцям.

Вітаємо нашого колегу Романа Гловацького із призначенням на посаду голови Хорольської районної державної адміністрації

Дата створення: 16:23 30.01.2020

Вітаємо нашого колегу Романа Гловацького із призначенням на посаду голови Хорольської районної державної адміністрації. Бажаємо Роману Миколайовичу успіхів, наснаги, взаєморозуміння та підтримки у служінні громаді Хорольщини на новій посаді. Щиро сподіваємося на подальшу продуктивну спільну роботу на благо Хорольського району. З повагою, голова районної ради Віра Мартюк, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради.