Хорольська районна рада
Хорольський район, Полтавська область

Новини Хорольської районної ради

Голова районної ради Віра Мартюк, голова райдержадміністрації Роман Гловацький та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ірина Потерайло 14 лютого відвідали комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр»

Дата створення: 09:06 17.02.2020

Голова районної ради Віра Мартюк, голова райдержадміністрації Роман Гловацький та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ірина Потерайло 14 лютого відвідали комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр».

14 лютого голова районної ради Віра Мартюк та голова райдержадміністрації Роман Гловацький взяли участь в тематичному заході «Пам’ять єднає»

Дата створення: 09:04 17.02.2020

14 лютого голова районної ради Віра Мартюк та голова райдержадміністрації Роман Гловацький взяли участь в тематичному заході «Пам’ять єднає», що відбувся у центральній районній бібліотеці.

Громада Хорольщини, як і вся незалежна Україна 15 лютого офіційно вшановує День пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виводу військ з Афганістану

Дата створення: 09:00 17.02.2020

Громада Хорольщини, як і вся незалежна Україна 15 лютого офіційно вшановує День пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виводу військ з Афганістану.

З днем народження

Дата створення: 08:58 17.02.2020

14 лютого свій День народження відзначає Копайгора Ірина Борисівна – директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр».

13 лютого голова районної ради Віра Мартюк провела виїздний прийом громадян у Вишневій сільській раді

Дата створення: 08:56 17.02.2020

13 лютого голова районної ради Віра Мартюк провела виїздний прийом громадян у Вишневій сільській раді. Участь в роботі взяв депутат районної ради Олександр Хрипко.

12 лютого відбулося засідання координаційної ради під головуванням голови районної ради Віри Мартюк

Дата створення: 08:54 17.02.2020

12 лютого відбулося засідання координаційної ради під головуванням голови районної ради Віри Мартюк. Участь в засіданні взяли голова райдержадміністрації Роман Гловацький, сільські, міський голови, головний редактор газети «Вісті Хорольщини» Наталія Ватуля.

Шановні жителі Хорольщини!

Дата створення: 08:52 17.02.2020

Ми продовжуємо серію публікацій про результати роботи за кожним напрямом діяльності. Сьогодні ми розглянемо стан фінансування інклюзивного-ресурсного центру у 2019 році.

З днем народження

Дата створення: 08:49 17.02.2020

12 лютого свій День народження відзначають Бровко Наталія Олександрівна – директор районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді та Козаченко Валентин Володимирович - начальник Хорольського відділу поліції ГУНП у Полтавській області.

10 лютого заступник голови облдержадміністрації Євген Греков представив активу Хорольщини новопризначеного голову РДА Романа Гловацького

Дата створення: 15:10 11.02.2020

10 лютого заступник голови облдержадміністрації Євген Греков представив активу Хорольщини новопризначеного голову РДА Романа Гловацького. В заході взяли участь народний депутат Анастасія Ляшенко, депутати обласної ради Михайло Міщенко та Фахраддін Мухтаров, голова та депутати районної ради, сільські та міський голови, посадовці самоврядування, державної служби, представники установ і організацій, громадськість району. Євген Анатолійович ознайомив присутніх із Розпорядженням Президента України Володимира Зеленського про призначення на посаду голови Хорольської РДА Романа Гловацького та окреслив коло завдань для новопризначеного очільника виконавчої влади району. Анастасія Олексіївна привітала Романа Миколайовича із призначенням на відповідальну посаду та висловила свою підтримку у справі розвитку Хорольської громади. Віра Анатоліївна від імені депутатського корпусу районної ради побажала Роману Миколайовичу наснаги та державницької виваженості у подальшому служінні громаді на новій посаді та відзначила готовність депутатського корпусу районної ради і надалі співпрацювати та надавати підтримку на благо жителів району. В ході зібрання було обговорено ряд важливих для Хорольщини питань. Зокрема питання державної підтримки реалізації проектів в галузі освіти та охорони здоров’я, питання земельної реформи. Особливою увагою відзначено впровадження реформи Децентралізації на Хорольщині. Позиція народного депутата, депутатів обласної ради від Хорольщини, депутатів районної ради – підтримати створення однієї об’єднаної Хорольської громади.

Герой України Андрій Конопльов

Дата створення: 15:40 10.02.2020