Хорольська районна рада

На Хорольщині всьоме проведено районне свято „Сузір’я талантів Хорольщини

Переглядів: 268

На Хорольщині всьоме проведено районне свято „Сузір’я талантів Хорольщини?, яке має на меті відзначення талановитої молоді. Організаторами заходу є відділ освіти, молоді та спорту РДА, відділ культури і туризму РДА за підтримки районної ради та райдержадміністрації.
В цьому році на матеріальне заохочення переможців і призерів Міжнародних, Всеукраїнських та обласних олімпіад, турнірів і конкурсів згідно районної програми „Опікуємося освітою на 2017-2020? з районного бюджету виділено 43,85 тис. грн., на матеріальне заохочення учителів, які підготували переможців і призерів – 19,1 тис. грн. Для заохочення учнів, що мають досягнення в галузі культури та їх наставників згідно Районної програми розвитку культури і туризму з районного бюджету виділено 26,2 тис. грн.
Талановиту молодь привітали голова районної ради Віра Мартюк і голова райдержадміністрації Лариса Звірко та спільно з начальником відділу освіти, молоді та спорту РДА Іриною Потерайло і начальником відділу культури та туризму РДА Іриною Гунько нагородили переможців інтелектуальних, освітніх, культурних, мистецьких, спортивних конкурсів, олімпіад, змагань, відповідно до номінацій та їхніх учителів, які допомагають з ранніх років обрати вірний життєвий шлях.
Творчі колективи та виконавці привітали юних чемпіонів та присутніх пісенними композиціями, а по завершенню заходу, за сприяння та спонсорської підтримки депутата обласної ради Фахраддіна Мухтарова, свій святковий концерт подарувала глядачам Заслужена артистка України Олена Білоконь.« повернутися до списку новин