Хорольська районна рада

13 грудня з нагоди 80-річчя ПрАТ «Хорольський механічний завод» в районному будинку культури відбулися урочисті заходи, в яких взяли участь працівники і ветерани підприємства та гості

Переглядів: 180

13 грудня з нагоди 80-річчя ПрАТ «Хорольський механічний завод» в районному будинку культури відбулися урочисті заходи, в яких взяли участь працівники і ветерани підприємства та гості.
Голова районної ради Віра Мартюк та виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов привітали колектив заводу зі святом та подарували працівникам підприємства кошик квітів. Посадовці вручили грамоту районної ради та райдержадміністрації керівнику підприємства Михайлу Міщенку, який представляє інтереси Хорольщини в обласній раді та, як депутат обласної ради, щорічно залучає до мільйона гривень з обласного бюджету для потреб жителів району.
Віра Анатоліївна та Сергій Гаврилович з нагоди свята, та за досягнення у праці, відзначили грамотами і подяками районної ради та райдержадміністрації ряд працівників і ветеранів заводу.
Заслужений машинобудівник України, голова правління ПрАТ «Хорольський механічний завод», депутат обласної ради Михайло Іванович Міщенко привітав очолюваний колектив та з нагоди свята відзначив ряд працівників підприємства.
Творчі колективи до професійного свята створили яскраву атмосферу машинобудівникам.« повернутися до списку новин