Хорольська районна рада

13 грудня голова районної ради Віра Мартюк, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ірина Потерайло з робочим візитом відвідали Інклюзивно-ресурсний центр

Переглядів: 162

13 грудня голова районної ради Віра Мартюк, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ірина Потерайло з робочим візитом відвідали Інклюзивно-ресурсний центр.
Головна причина візиту – вручення ключів від новенького спец автомобіля для надання послуг діткам з особливими потребами. Хорольський центр першим з поміж інших установ області отримав таку техніку, що може використовуватися як мобільний інклюзивний центр. Автомобіль також обладнаний спеціальним підйомником для перевезення діток на інвалідних візках за потребою. Спецтранспорт придбано в рамках реалізації обласної програми "Опікуємося освітою" на 2017 - 2020 роки за кошти обласного і районного бюджетів.
Посадовці оглянули хід виконання ремонтних робіт в приміщенні центру. Віра Анатоліївна повідомила, що проект «Облаштування кабінету реабілітації та ігрового майданчика КП «Інклюзивного-ресурсний центр» отримав перемогу в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, тому в наступному році за кошти обласного і районного бюджетів буде профінансовано придбання спеціального обладнання для потреб центру.
Директор ІРЦ Ірина Копайгора зазначила, що в установі працюють вчитель-логопед, вчитель-дефектолог та практичний психолог. В послугах центру зацікавленні жителі об’єднаних територіальних громад і сусідніх районів області. Важливим питанням є налагодження міжмуніципального співробітництва з відповідними органами самоврядування, на яке вже відгукнулися Покровобагачанська ОТГ і Семенівська районна рада, але маємо надію що і інші громади скористаються можливістю потурбуватися про здоров’я своїх діток.« повернутися до списку новин