Хорольська районна рада

13 грудня голова районної ради Віра Мартюк провела нараду щодо подальших перспектив енергомодернізації житлового фонду Хорольщини

Переглядів: 148

13 грудня голова районної ради Віра Мартюк провела нараду щодо подальших перспектив енергомодернізації житлового фонду Хорольщини.
Участь в нараді взяли виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, заступник голови районної ради Роман Гловацький, регіональний консультант у Полтавській області Програми «Фонд Енергоефективності України» Володимир Колієнко, керуюча районним відділенням ПАТ «Приватбанк» Тетяна Паник та голови ОСББ міста на чолі з головою Асоціації ОСББ «Ініціатива» Русланом Левіним.
Очільники району відзначили досягнення ОСББ Хорольщини на шляху модернізації житлового фонду. Було розглянуто питання активізації співпраці в рамках районної «Програми здешевлення кредитів на енергозберігаючі заходи для населення», досягнуто попередньої домовленості з представниками банківських установ щодо організації дієвих заходів по підтримці ОСББ.
Регіональний консультант «Фонду Енергоефективності України» Олександр Колієнко надав роз’яснення щодо механізму співпраці з Фондом. Участь в даній програмі надасть можливість жителям Хорольщини залучити мільйони гривень в модернізацію і осучаснення власних багатоквартирних будинків. Було визначено дієві варіанти співпраці з районними органами влади, а саме підтримка районною радою та райдержадміністрацією впровадження енергомеджменту і енергосертифікації ОСББ. Напрацьований досвід надасть можливість провести дані заходи в установах бюджетної сфери.
Питанням, що потребує особливої уваги, є активне залучення ОСББ з сільської місцевості до участі в програмах, що були розглянуті. Голови ОСББ міста запевнили у готовності ділитися напрацьованим досвідом та сприяти модернізації житлового фонду у сільській місцевості.« повернутися до списку новин