Хорольська районна рада

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва

Переглядів: 168

 Щиро вітаємо з професійним святом всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Культура — найважливіша складова нашого життя. Це відображений в різних проявах і традиціях самобутній дух народу.

           Дякуючи щоденній праці клубних працівників, викладачів дитячої музичної школи, бібліотекарів, фахівців музейної справи, невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси.

Дякуючи майстрам культури і мистецтв, народна та професійна культура Хорольщини рясно вродила вагомими духовними здобутками.

Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до витоків української культури, бачити в ній все саме найкраще і цінне.

  Просвітницький характер вашої діяльності несе в собі світло, любов та красу, примножує культурну спадщину нашої громади.

Бажаємо вам вдячних цінителів вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої ідеї, перетворювати задумане в шедеври! Нехай ваша праця буде гідно нагороджена, а заслуги не залишатимуться непоміченими!

З повагою депутатський корпус, голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови Роман Гловацький та виконавчий апарат районної ради.« повернутися до списку новин