Хорольська районна рада

8 листопада під головуванням голови районної ради Віри Мартюк відбулося пленарне засідання 35 позачергової сесії Хорольської районної ради 7 скликання

Переглядів: 160

8 листопада під головуванням голови районної ради Віри Мартюк відбулося пленарне засідання 35 позачергової сесії Хорольської районної ради 7 скликання.
У роботі сесії взяли участь виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров, сільські голови, представники установ та організацій району, представники ЗМІ.
На сесії розглянуто 4 питання, які було попередньо опрацьовано на бюджетній комісії.
Депутати підтримали перерозподіл коштів по програмі розвитку цивільного захисту і виділення коштів хорольським рятувальникам для облаштування санітарно-гігієнічної кімнати в приміщенні сектору ДСНС та внесення змін до штатного розпису ДЮСШ.
Головне питання, до якого прикута увага – це внесення змін до показників районного бюджету. Змінами передбачено виділення понад 1 мільйона гривень закладам охорони здоров’я. З них 274,6 тис. грн. на придбання інсуліну, 60 тисяч гривень на інші медикаменти та 366 тисяч гривень на заробітні плати медпрацівникам Хорольської ЦРЛ.
Субвенції на придбання інсуліну надали Мусіївська (8 тис. грн.), Староаврамівська (65 тис. грн.), Петракіївська (36 тис. грн.), Штомпелівська (44,1 тис. грн.) сільські ради. Міська рада надала субвенцію 40 тис. грн. при потребі жителів міста на суму 600 тисяч гривень. Кошти районного бюджету, виділені на придбання препарату, будуть розподілені пропорційно між громадами району. В наступному році сільські ради при придбанні препарату сплатять меншу частку.
125 тисяч гривень виділено на ремонт приміщення, пристосованого під спортзал, у підвалі Хорольської гімназії.
Також з державного бюджету прийнято субвенцію в сумі 1306,5 тис. грн. для забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Зміни в цілому були підтримані депутатами.
Депутат районної ради, головний лікар ЦРЛ Михайло Виноград подякував колегам за підтримку у вирішенні важливих питань медицини та відзначив необхідність виділити міською радою кошти на інсулін у наступному році.
Депутат районної ради, директор Хорольської гімназії Микола Копайгора проінформував присутніх про початок робіт по теплопостачанню очолюваного закладу і НВК та подякував за наполегливість і професіоналізм голові районної ради Вірі Мартюк, виконувачу обов’язків голови РДА Сергію Абрамову, начальнику відділу освіти, молоді та спорту РДА Ірині Потерайло, які попри перешкоди і політичні спекуляції певних посадовців та зацікавлених осіб, зважено і комплексно підійшли до цієї складної проблеми та забезпечили її успішне вирішення.
Звернення депутатів Хорольської районної ради до Президента України, прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення було підтримано, оскільки вирішення цього питання потребує виваженого і послідовного підходу.
Депутат районної ради Юрій Лещенко звернувся до керівництва району по питанню забезпечення приміських пасажирських перевезень.
Депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров проінформував колег з районної ради про свою роботу в обласній раді, актуальні питання, з якими звертаються жителі Хорольщини, шляхи їх вирішення та перспективні напрями діяльності депутата.
На сесію завітав мистецтвознавець, кандидат філософських наук Василь Василик, який презентував свою збірку оповідань.
Керівник районного відділення банку «Ощадбанк» Олексій Придава проінформував про особливості надання установою послуг та звернувся з проханням донести цю інформацію на місцях, особливо в сільській місцевості. В свою чергу присутніх зацікавила діяльність установи по підтримці програм «Теплих кредитів».

Сесія районної ради пройшла в діловій, конструктивній атмосфері.« повернутися до списку новин