Хорольська районна рада

8 листопада відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном

Переглядів: 121

8 листопада відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном під головуванням голови комісії Леоніда Соболя. Участь в засіданні взяли голова районної ради Віра Мартюк, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, заступник голови районної ради Роман Гловацький, координатор громадської ради при районній раді Василь Олексенко та головний редактор газети «Вісті Хорольщини» Наталія Ватуля. На порядок денний винесено 4 питання:
1. Про внесення змін до соціальної Програми розвитку цивільного захисту Хорольського району на 2016 – 2020 роки.
Хорольські рятувальники звернулися до районної влади щодо сприяння у облаштуванні санітарно-гігієнічної кімнати із душовою кабіною, рукомийниками в приміщенні рятувального загону за рахунок перерозподілу коштів зазначеної програми. На даний момент вогнеборці після ліквідацій пожеж чи інших надзвичайних ситуацій вимушені нести службу до кінця чергування чи наступного виїзду у забрудненому після пожежогасіння стані, що дуже незручно. Комісією одноголосно підтримано виділення 40 тис. гривень на створення належних умов для несення служби у Хорольському підрозділі ДСНС.
2. Про внесення змін та доповнень до штатного розпису Хорольської районної дитячо-юнацької спортивної школи.
У зв’язку із закріпленням мікроавтобуса «Газель» за ДЮСШ, запропоновано ввести посаду водія.
3. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік.
З державного бюджету прийнято субвенцію в сумі 1306,5 тис. грн. для забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Загальна сума бюджетних запитів перевищує майже в 3 рази суму наявних коштів, але завдяки зваженому підходу вдалося фінансово забезпечити основні потреби громади.
Зокрема, на потреби закладів охорони здоров’я з районного бюджету виділено понад 1 мільйон гривень.
4. Про звернення депутатів Хорольської районної ради до Президента України, прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.
Віра Анатоліївна проінформувала комісію про перспективи реформи децентралізації на Хорольщини. За результатами обговорення члени комісії внесли пропозицію підготувати проект звернення до ряду органів вищого рівня щодо неефективності утворення 2х окремих громад на теренах нинішнього Хорольського району та формування Хорольської об’єднаної громади в межах нинішнього району на базі діючої мережі установ і закладів району.
За результатами роботи комісії погоджено винесення і розгляд питаннь порядку денного на сесії районної ради.« повернутися до списку новин