Хорольська районна рада

Депутатський корпус районної ради, голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови Роман Гловацький та виконавчий апарат ради щиро вітають з професійним святом — Днем машинобудівника!

Переглядів: 156

Машинобудування було і залишається однією з найбільш важливих і перспективних галузей промисловості України і Хорольщина завжди мала досягнення у цій високотехнологічній галузі, яка потребує спільних зусиль вчених, конструкторів, інженерів та робітників.
Cамовідданою працею і наснагою працівники галузі закладають фундамент економічного зростання Хорольського краю. Ваші професіоналізм і наполегливість забезпечують підвищення конкурентоздатності вітчизняної продукції та зміцнення позицій України на світових ринках.
Зичимо вам у цей святковий день міцного здоров'я, сімейного затишку, щастя та розбудови галузі машинобудування в ім'я економічного зростання України і Хорольщини!
Депутатський корпус районної ради, голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови Роман Гловацький та виконавчий апарат ради щиро вітають вас з професійним святом — Днем машинобудівника!« повернутися до списку новин