Хорольська районна рада

Напередодні Дня машинобудівника в актовому залі Хорольського агропромколеджу відбулися урочистості з нагоди свята

Переглядів: 186

Напередодні Дня машинобудівника в актовому залі Хорольського агропромколеджу відбулися урочистості з нагоди свята, в яких взяли участь працівники ПрАТ «Хорольський механічний завод».
Голова районної ради Віра Мартюк, голова райдержадміністрації Лариса Звірко та міський голова Сергій Волошин привітали колектив заводу та працівників галузі зі святом і побажали невичерпної наснаги, успіхів у розвитку машинобудування.
Віра Анатоліївна та Лариса Миколаївна вручили подяку колективу підприємства і відзначили з нагоди свята та за досягнення у праці грамотами районної ради та райдержадміністрації ряд працівників заводу.
Заслужений машинобудівник України, голова правління ПрАТ «Хорольський механічний завод», депутат обласної ради Михайло Іванович Міщенко привітав очолюваний колектив та з нагоди свята вручив за особливі досягнення працівникам підприємства такі відзнаки як Почесна грамота обласної ради та грамота обласної ради.
Юні виконавці та творчі колективи до професійного свята створили яскраву атмосферу машинобудівникам та зірвали справжні овації.« повернутися до списку новин