Хорольська районна рада

18 вересня проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном

Переглядів: 180

18 вересня проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном під головуванням голови комісії Леоніда Соболя. Участь в засіданні взяли голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови районної ради Роман Гловацький та головний редактор газети «Вісті Хорольщини» Наталія Ватуля. На порядок денний винесено наступні питання:
1.Про стан підготовки житлово – комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до проходження осінньо – зимового періоду 2019 - 2020 року.
2.Про виконання умов контракту керівником Хорольської централізованої бібліотечної системи.
3.Про виконання умов контракту директором Хорольського районного краєзнавчого музею.
4.Про використання коштів районного бюджету на утримання дитячих садків за 2018 – 2019 роки та існуючі потреби дошкільних закладів району.
5. Про передачу приміщення по вул. Незалежності, 19/а, м. Хорол в оперативне управління відділу освіти, молоді та спотру районної державної адміністрації.
6. Про проект «Облаштування кабінету реабілітації та ігрового майданчика КП «Інклюзивно-ресурсний центр» в м. Хорол по вул. Гастелло, 4».
7.Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік.
8. Про затвердження Положення про Спостережну раду комунального некомерційного підприємства "Хорольська центральна районна лікарня" Хорольської районної ради Полтавської області та Порядку утворення Спостережної ради комунального некомерційного підприємства "Хорольська центральна районна лікарня" Хорольської районної ради Полтавської області.
9. Про намір утворити Спостережну раду комунального некомерційного підприємства "Хорольська центральна районна лікарня" Хорольської районної ради Полтавської області.

За результатами роботи комісії звіти взято до відома та погоджено винесення і розгляд питаннь порядку денного на сесії районної ради« повернутися до списку новин