Хорольська районна рада

17 вересня проведено засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, молодіжної політики та соціально - трудових відносин

Переглядів: 164

17 вересня проведено засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, молодіжної політики та соціально - трудових відносин під головуванням голови комісії Михайла Винограда. Участь в засіданні взяли голова районної ради Віра Мартюк та головний редактор газети «Вісті Хорольщини» Наталія Ватуля. На порядок денний винесено наступні питання:
1. Про хід виконання Комплексної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства "Хорольський районний центр первинної медико – санітарної допомоги" Хорольської районної ради Полтавської області на 2018 – 2020 роки та Порядок розподілу і використання коштів, передбачених в районному бюджеті на фінансову підтримку комунального некомерційного підприємства "Хорольський районний центр первинної медико – санітарної допомоги" Хорольської районної ради Полтавської області.
2. Про хід виконання Програми соціального захисту населення Хорольського району на 2017 – 2020 роки в частині надання пільг та компенсацій жителям Хорольського району за рахунок коштів, виділених із місцевих бюджетів.
3. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства "Хорольська центральна районна лікарня " Хорольської районної ради Полтавської області на 2019 – 2021 роки та Порядок розподілу і використання коштів, передбачених в районному бюджеті на фінансову підтримку комунального некомерційного підприємства "Хорольська центральна районна лікарня " Хорольської районної ради Полтавської області.
4. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Хорольського району на 2016 – 2020 роки
5. Про внесення змін та доповнень до штатного розпису Хорольського центру дитячої та юнацької творчості.
6. Про потреби на утримання Хорольської дитячої юнацької спортивної школи.
7. Про затвердження контингенту учнів Хорольського початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (дитячої музичної школи) на 2019-2020 навчальний рік.
8. Про затвердження в новій редакції Статуту Хорольського районного будинку культури, що перебуває у спільній власності територіальних громад району.

За результатами роботи комісії звіти взято до відома та погоджено винесення і розгляд питаннь порядку денного на сесії районної ради.« повернутися до списку новин