Хорольська районна рада

Презентація Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа" в Хорольській спеціалізованій школі N 1 І-ІІІ ст.

Переглядів: 450

5 квітня голова районної ради Віра Мартюк, депутат обласної ради Михайло Міщенко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Потерайло взяли участь в презентації Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», що відбулася в Хорольській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 1.


У своїй вітальній промові Віра Анатоліївна відзначила важливість освітніх реформ та висловила слова подяки депутатам обласної ради за підтримку освітян Хорольщини. Завдяки спільній роботі з Фахраддіном Мухтаровим, Михайлом Міщенком, Ігорем Сіриком за останні роки вдалося відчутно покращити умови для навчального процесу та запланувати подальші проекти по підвищенню рівня комфорту в закладах освіти району.


Тренери програми Світлана Королюк, завідувач кафедри менеджменту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Лариса Гориславець, менеджер проектів ГО «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» провели презентацію Програми, в формі цікавого тренінгу.


Загалом, в програмі беруть участь 60 загальноосвітніх закладів з різних областей України, 4 ЗНЗ з Полтавщини, в тому числі Хорольська спеціалізована школа № 1.« повернутися до списку новин