Хорольська районна рада

Шановні жителі Хорольщини!

Переглядів: 116

Шановні жителі Хорольщини!
Сьогодні ми ознайомимося із фінансовим забезпеченням районних закладів культури протягом 2019 року.
У минулому році на утримання закладів культури Хорольщини з районного бюджету виділено понад 14,6 мільйонів гривень.
Майже 11,3 мільйона гривень з районного бюджету спрямовано на заробітні плати з нарахуваннями. Також на оплату праці спрямовано субвенції Андріївської, Вишняківської, Петракіївської, Староаврамівської, Трубайцівської, Хильківської, Штомпелівської, Ялосовецької, Покровабагачанської та Новоаврамівської сільрад у сумі майже 350 тисяч гривень.
Майже 1,3 мільйона гривень з районного бюджету було спрямовано на оплату комунальних послуг та енергоносіїв і інших послуг. Також на дані потреби з місцевих бюджетів спрямовано понад 189 тисяч гривень.
На майже 400 тисяч гривень було придбано обладнання, інвентар. Вишняківська сільська рада також спрямувала на дані потреби майже 74 тисячі гривень, Староаврамівська майже 4 тисячі гривень. За ці кошти придбано музичну апаратуру, сценічні костюми, кондиціонер, газовий котел, тощо.
Понад 1,2 мільйона гривень з районного бюджету спрямовано на капітальні видатки. З них на 700 тисяч заплановано будівництво газової котельні в РБК, проведено ремонти підлоги, заміну дверей, вікон в ряді закладів. 60 тисяч гривень спрямовано на підписку періодичних видань. Також з місцевих бюджетів на ці заходи виділено понад 200 тисяч гривень, за які замінено вікна, придбано більярдні, тенісні столи, мультимедійне обладнання.
Поточні витрати склали майже 400 тисяч гривень. Ці кошти спрямовані на забезпечення участі у конкурсах, фестивалях, забезпечення проведення місцевих заходів, плата за участь запрошених артистів, тощо.
В цілому на утримання закладів культури з місцевих бюджетів у 2019 році виділено понад 15,4 мільйонів гривень.
Сподіваємося що така командна робота депутатів обласної, районної, місцевих рад і виконавчої влади району на благо жителів Хорольщини продовжиться надалі.« повернутися до списку новин