Хорольська районна рада

23 березня відбулося засідання президії Хорольської районної ради під головуванням голови районної ради Віри Мартюк

Переглядів: 113

23 березня відбулося засідання президії Хорольської районної ради під головуванням голови районної ради Віри Мартюк. В роботі взяли участь заступник голови районної ради Юлія Бойко голови постійних комісій районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном Леонід Соболь, депутатської діяльності, засобів масової інформації, законності та правопорядку Ольги Перекопи, з гуманітарних питань, молодіжної політики та соціально - трудових відносин Михайло Виноград, депутат районної ради Сергій Полупан та Сергій Рева.
Розглянуто питання «Про порядок денний 40 позачергової сесії Хорольської районної ради 7 скликання».
Членами президії одноголосно підтримано рішення внести зміни до показників районного бюджету та спрямувати заощаджені кошти на потреби медичних установ району. Також на посилення матеріально-технічної бази ЦРЛ та ЦПМСД мають надійти кошти з сільських бюджетів за рахунок економії видатків за іншими напрямками. Члени президії внесли пропозицію активізувати відповідну роботу із ОТГ району.
Віра Анатоліївна проінформувала присутніх про організацію заходів по підвезенню медичних працівників до робочих місць. Напередодні за участі сільських голів району була проведена відповідна нарада спільно із головою райдержадміністрації Романом Гловацьким. Службовий транспорт районної, міської, сільських рад буде задіяний для відповідних перевезень.
За результатами розгляду порядок денний позачергової сесії погоджено.« повернутися до списку новин