Хорольська районна рада

18 березня заступник голови районної ради Юлія Бойко та голова райдержадміністрації Роман Гловацький з робочим візитом відвідали ТОВ «Подоляночка»

Переглядів: 146

18 березня заступник голови районної ради Юлія Бойко та голова райдержадміністрації Роман Гловацький з робочим візитом відвідали ТОВ «Подоляночка».
Директор підприємства Валентина Ганзенко проінформувала, що із вчорашнього дня вони розпочали пошив марлевих масок. Є складнощі із забезпеченням матеріалами, але на даний момент вже є достатньо замовлень, Маємо надію, що медичні заклади Хорольщини будуть забезпечені за потребою.
Юлія Вікторівна та Роман Миколайович акцентували увагу на необхідності організації співпраці підприємства із аптечними закладами і магазинами району, щоб населення було повністю забезпечене засобами захисту у випадку, коли жителі не мають можливості виготовити маску самостійно.
Валентина Миколаївна відзначила готовність співпрацювати із підприємствами і підприємцями району у випадку надходження від них замовлень.
Також може бути розглянута можливість продажу масок населенню у випадку звернення жителів району на підприємство.
Посадовці подякували Валентині Миколаївні за оперативне перепрофілювання очолюваного підприємства та вагомий внесок у забезпечення безпеки на території району.« повернутися до списку новин