Хорольська районна рада

16 березня заступник голови районної ради Юлія Бойко взяла участь у щотижневій нараді, яку провів голова районної державної адміністрації Роман Гловацький

Переглядів: 95

16 березня заступник голови районної ради Юлія Бойко взяла участь у щотижневій нараді, яку провів голова районної державної адміністрації Роман Гловацький.
На нараду були запрошені керівники структурних підрозділів РДА, керівники районних органів виконавчої влади та представники районних засобів масової інформації.
До повістки денної були включені наступні питання:
1.Про організацію змістовного дозвілля (денної зайнятості) громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.
2.Про проведену роботу з організації та здійснення заходів щодо зберігання, застосування та торгівлю пестицидами та отрутохімікатами підприємствами району.
3. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які відбулися на території району в період з 09 по 15 березня 2020 року.
Також було розглянуто питання щодо зростання кількості пожеж на території району та організації заходів по протидії підпалу сухої рослинності і організації робочого режиму органів влади до отримання відповідного розпорядження.
За результатами розгляду питань дані відповідні доручення та рекомендації відповідальним виконавцям.« повернутися до списку новин