Хорольська районна рада

10 квітня в залі засідань районної ради відбувся 5 Пленум ради районної організації ветеранів

Переглядів: 396

Голова районної ради В.А. Мартюк, голова районної державної адміністрації Л.М. Звірко, перший заступник голови райдержадміністрації С.Г. Абрамов взяли участь в роботі Пленуму ради районної організації ветеранів, який відбувся 10 квітня у залі засідань районної ради під головуванням голови ради ветеранів Д.А. Кражана.

На засіданні розглянуто питання  про посилення роботи первинних і районної організації ветеранів з питань героїко-патріотичного виховання молоді на кращих традиціях старших поколінь, поваги до батьків, збереження спадкоємності поколінь.

Завдяки всебічному висвітленню даного питання доповідачами, забезпечено об’єктивність в узагальненому підході до реалізації цього важливого завдання.

Очільники району проінформували учасників Пленуму про результати діяльності та заплановані до реалізації заходи і проекти, втілення яких стало можливим завдяки реформі Децентралізації та збільшенню фінансових ресурсів на місцях.

Реалізація багатьох проектів стала можливою завдяки результативній співпраці районної ради, райдержадміністрації із представниками депутатського корпусу обласної ради від Хорольщини – М.І. Міщенком, Ф.А. Мухтаровим, І.В. Сіриком.

Депутат обласної ради Ф.А. Мухтаров займає активну життєву позицію у питанні створення умов для військово-патріотичного виховання молоді. У взаємодії із районною владою, за підтримки депутатського корпусу районної ради, облаштовано охоронну та протипожежну сигналізації в кімнаті зберігання зброї Хорольської гімназії, вдалося провести ремонт і придбати 23 комплекти навчальних стендів, навчальну пневматичну зброю, засоби спостереження для навчального класу «Захист Вітчизни», провести ремонти в приміщеннях для підрозділів Тероборони Хорольщини та відремонтувати тир для вогневої підготовки захисників нашого району.

Як результат, команда Хорольської гімназії посіла 3 місце в обласному конкурсі на кращу постановку з військово-патріотичного виховання та матеріальної бази предмету «Захисник Вітчизни» і отримала 20 тис. грн. на які було закуплено інтерактивне обладнання у кабінет «Захист Вітчизни».

У 2018 році викладач гімназії Чемерис М.В. став переможцем обласного конкурсу ім. Горліса-Горського в номінації «Урок мужності».

За результатами розгляду питання, Пленумом прийнято Постанову щодо організації заходів, які мають на меті продовження послідовної роботи по об’єктивному висвітленню історії та проведення роз’яснювальної роботи серед молоді.« повернутися до списку новин