Хорольська районна рада

13 березня під головуванням голови районної ради Віри Мартюк відбулося пленарне засідання 39 сесії Хорольської районної ради

Переглядів: 96

13 березня під головуванням голови районної ради Віри Мартюк відбулося пленарне засідання 39 сесії Хорольської районної ради 7 скликання. 29 депутатів із 34 прийняли участь у засіданні.
У роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації Роман Гловацький, керівники установ та організацій району, представники ЗМІ.
Перед початком сесійної роботи очільники району вручили грамоту обласної ради Трубайцівському сільському голові Сергію Ватулі.
На засіданні було розглянуто 35 питань порядку денного.
Першим питанням було обрання заступника голови районної ради. До бюлетеня було внесено одну кандидатуру – Юлію Бойко, депутата районної ради двох скликань, голову постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, екології та врегулювання земельних ресурсів. Депутатами районної ради проведено таємне голосування за результатами якого підтримано кандидатуру Юлії Вікторівни.
Заслухано звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Хорольського району за 2019 рік та звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік.
Опрацьовано питання освітнього, медичного спрямування. Депутатами затверджено внесення змін до ряду районних програм. Розглянуто питання про встановлення меж 9 населених пунктів Хорольського району.
Підтримано рішення про звернення депутатів районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про зняття з розгляду законопроекту про про продаж земель сільськогосподарського призначення.
Депутатами було заслухано інформацію директора Хорольського ГМРП Юрія Юшка щодо рядку законопроектів, які регулюють роботу мисливських господарств. Депутатами схвалено звернення до Верховоної ради України щодо збереження мисливської галузі.
Сесія пройшла в діловій, конструктивній атмосфері.« повернутися до списку новин