Хорольська районна рада

Шановні жителі Хорольщини!

Переглядів: 106

Після тижневої перерви ми продовжимо розгляд такого важливого питання, як соціальний захист населення. Сьогодні ми ознайомимося із фінансовим забезпеченням районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом 2019 року.
Даний заклад проводить соціальну роботу із сім’ями та молоддю, що перебувають у складних життєвих обставинах. Працівники центру здійснюють виявлення таких сімей і молодих людей, проводять профілактичну роботу, здійснюють соціальних супровід, здійснює заходи соціальної адаптації дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та ряд інших завдань відповідного профілю.
Центр соціальних служб утримується за рахунок коштів районного бюджету. Сільські, міська ради та Покровобагачанська ОТГ в минулому році надавали субвенції на оплату праці працівників центру, що працюють на їх території.
Протягом 2019 року на діяльність центру з районного бюджету було виділено понад 500 тисяч гривень.
Понад 450 тисяч гривень з районного бюджету спрямовано на заробітні плати з нарахуваннями. З обсягами субвенцій на заробітні плати з місцевих бюджетів можна ознайомитися в таблиці.
12 тисяч гривень з районного бюджету було спрямовано на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.
На понад 10 тисяч гривень було придбано обладнання, інвентар.
Поняд 43 тисячі гривень з районного бюджету спрямовано на забезпечення діяльності центру соціальних служб.
В цілому на утримання територіального центру з місцевих бюджетів у 2019 році виділено понад 1,6 мільйонів гривень.
Сподіваємося що така командна робота депутатів обласної, районної, місцевих рад і виконавчої влади району на благо жителів Хорольщини продовжиться надалі.« повернутися до списку новин