Хорольська районна рада
Хорольський район, Полтавська область

В суботу, 8 червня на Хорольщині проведено мистецький захід "Літературна толока", присвячений приверненню уваги до збереження культурних і історичних пам’яток Хорольщини

Переглядів: 177

В суботу, 8 червня на Хорольщині проведено мистецький захід "Літературна толока", присвячений приверненню уваги до збереження культурних і історичних пам’яток Хорольщини.
Організатори заходу Неля Даниленко, Едуард Крутько та Адаменко Ольга за підтримки депутата обласної ради Фахраддіна Мухтарова, Хорольської районної ради, Хорольської РДА, відділу кульутри та туризму РДА розпочали зустріч біля храму в с. Вергуни з подальшим проведенням основних заходів на території музею "Етнографічна Збірка "Древо" в с. Кузубівка.
До заходу долучилися голова районної ради Віра Мартюк, голова Хорольської РДА Лариса Звірко, перший заступник голови РДА Сергій Абрамов, депутати обласної ради Фахраддін Мухтаров, Руслан Ляшко, Костянтин Кірпосенко, депутат районної ради Анатолій Пасюта, начальник відділу культури та туризму РДА Ірина Гунько та сільські голови.
Заслужена артистка України Олена Білокінь, молодіжні гурти, творчі колективи та юні виконавці подарували учасникам толоки свої пісенні композиції.
Творчі митці продемонстрували презентації своїх творів і робіт. 
Гостей з інших районів Полтавщини та областей України відверто вразив творчий потенціал нашого краю. «Літературна толока» консолідувала зусилля представників влади та громадськості по розвитку і відновленню культурної спадщини, та яскраво продемонструвала можливості Хорольщини.
Захід проведено за спонсорської підтримки депутата обласної ради Фахраддіна Мухтарова.

« повернутися до списку новин