Хорольська районна рада

27 лютого, у другій половині дня, проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально - економічного розвитку району, екології та врегулювання земельних відносин

Переглядів: 281

27 лютого, у другій половині дня, проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально - економічного розвитку району, екології та врегулювання земельних відносин під головуванням голови комісії Юлії Бойко. 


Участь у засіданні взяли голова районної ради Віра Мартюк, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, заступник голови районної ради Роман Гловацький, координатор громадської ради при районній раді Василь Олексенко, кореспондент районної газети «Вісті Хорольщини» Віктор Ємець.


На порядок денний винесено наступні питання.
1.Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Хорольського району за 2018 рік. 


2. Про хід виконання районної Програми оздоровлення території Хорольського району від сказу на 2016 -2020 роки. 
3. Про внесення змін до районної програми "Питна вода України" на 2006-2020 роки.
4.Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Хорольського району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.

За результатами роботи комісії погоджено винесення та розгляд даних питань на сесії районної ради.« повернутися до списку новин