Хорольська районна рада

18 червня, в залі засідань районної ради, проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном

Переглядів: 224

18 червня, в залі засідань районної ради, проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном під головуванням Леоніда Соболя, голови комісії. 
Участь у засіданні взяли голова районної ради Віра Мартюк, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, редактор газети «Вісті Хорольщини» Наталія Ватуля.
На порядок денний винесено наступні питання:
1.Про виконання умов контракту керівником Хорольського районного будинку культури.
2.Про виконання умов контракту керівником Хорольського початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (дитячої музичної школи). 
3.Про внесення змін до Програми сприяння Хорольському відділенню Лубенської об’єднаної державної податкової інспекції у покращенні умов обслуговування платників податків на 2017 – 2019 роки.
4. Про затвердження Положення про платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Хорольська центральна районна лікарня» Хорольської районної ради Полтавської області та Тарифів на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Хорольська центральна районна лікарня» Хорольської районної ради Полтавської області.
5.Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік.
6.Про реорганізацію амбулаторій загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства "Хорольський районний центр первинної медико – санітарної допомоги" Хорольської районної ради Полтавської області.
7.Про безоплатне прийняття у спільну власність територіальних громад Хорольського району приміщення гаража (боксів) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності,88, бокси №19-20.
8.Про внесення змін до рішення десятої сесії районної ради шостого скликання №105-Х від 16.09.2011 "Про затвердження в новій редакції нормативно-правових актів з питань регулювання відносин оренди майна спільної власності територіальних громад Хорольського району" (зі змінами).

За результатами роботи комісії запропоновано підготувати проект звернення від депутатів Хорольської районної ради про незадовільне фінансування вторинної ланки медицини та направити його до керівництва обласної державної адміністрації і обласної ради та погоджено винесення і розгляд опрацьованих питань на сесії районної ради.« повернутися до списку новин