Хорольська районна рада
Хорольський район, Полтавська область

5 червня, в кімнаті депутата, проведено засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, молодіжної політики та соціально - трудових відносин

Переглядів: 163

5 червня, в кімнаті депутата, проведено засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, молодіжної політики та соціально - трудових відносин під головуванням Михайла Винограда, голови комісії. 
Участь у засіданні взяли заступник голови районної ради Роман Гловацький, виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, координатор громадської ради при районній раді Василь Олексенко.
На порядок денний винесено наступні питання:
1. Про хід виконання комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Хорольського району на 2016 – 2020 роки.
2. Про хід виконання Програми розвитку культури і туризму в Хорольському районі на 2016 - 2020 роки.
3. Про стан захисту житлових та майнових прав дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.
4. Про внесення змін до комплексної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Хорольська центральна районна лікарня» Хорольської районної ради Полтавської області на 2019 – 2021 роки та порядок розподілу і використання коштів, передбачених в районному бюджеті на фінансову підтримку комунального некомерційного підприємства «Хорольська центральна районна лікарня» Хорольської районної ради Полтавської області.
5. Про затвердження Положення про платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Хорольська центральна районна лікарня» Хорольської районної ради Полтавської області та Тарифів на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Хорольська центральна районна лікарня» Хорольської районної ради Полтавської області.
6. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Хорольського району на 2017 – 2020 роки.
7. Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки Могиленку Ф.О..
За результатами роботи комісії погоджено винесення та розгляд питань на сесії районної ради.

« повернутися до списку новин