Хорольська районна рада

Напередодні Дня державної служби, 20 червня в Хорольському районному будинку культури відбулися урочисті заходи

Переглядів: 198

Напередодні Дня державної служби, 20 червня в Хорольському районному будинку культури відбулися урочисті заходи.
З вітальним словом до державних службовців району звернулися голова районної ради Віра Мартюк, голова райдержадміністрації Лариса Звірко та депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров.
За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Хорольського району та активну громадську позицію Абрамова Сергія Гавриловича, першого заступника голови райдержадміністрації нагороджено Почесною Грамотою обласної ради з нагрудним знаком.
За значний особистий внесок у забезпечення виконання завдань під час реалізації сучасної державної політики та високий професіоналізм Почесною Грамотою обласної державної адміністрації нагороджено Похилько Вікторію Іванівну – начальника фінансового управління РДА та Присєкіну Світлану Михайлівну – спеціаліста загального відділу апарату райдержадміністрації.
За високі професійні досягнення та сумлінну працю Почесною грамотою районної ради та районної державної адміністрації нагороджено Черненко Людмилу Анатоліївну – начальника відділу агропромислового розвитку РДА.
Ряд державних службовців до Дня державної служби нагороджено Почесними Грамотами райдержадміністрації.
За сумлінну працю в органах виконавчої влади, високий професіоналізм та зразкове виконання службових обов’язків Грамотою районної ради нагороджено Бойко Людмилу Олександрівну – директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) РДА, Волошину Оксану Сергіївну – головного спеціаліста сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, у справах преси та інформації апарату РДА та Лопітько Вікторію Віталіївну – начальника управління соціального захисту населення РДА.
За багаторічну сумлінну працю та з нагоди свята оголошено Подяку голови районної ради та голови райдержадміністрації ветеранам держслужби Денисенко Тамарі Василівні, Козловій Галині Михайлівні, Кражану Дмитру Андрійовичу, Міщенко Тетяні Іванівні та Федоренко Катерині Володимирівні.
Професійні та аматорські творчі колективи Хорольщини привітали державних службовців святковим концертом.« повернутися до списку новин