Хорольська районна рада

18 листопада голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у щотижневій нараді, яку провела голова районної державної адміністрації Лариса Звірко

Переглядів: 161

18 листопада голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у щотижневій нараді, яку провела голова районної державної адміністрації Лариса Звірко.
На нараду були запрошені керівники апарату, управлінь та відділів РДА, керівники районних органів виконавчої влади та представники районних засобів масової інформації.
До повістки денної були включені наступні питання:
1. Про проведену організаційну роботу районної державної адміністрації щодо забезпечення пасажироперевезень в районі.
2. Про підбиття підсумків роботи відділу у Хорольському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області за 10 місяців 2019 року.
3. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які відбулися на території району в період з 11 по 17 листопада 2019 року.
Лариса Звірко проінформувала учасників наради, що Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 18 листопада 2019 року №71 припиняє повноваження. Виконання повноважень голови райдержадміністрації покладено на першого заступника голови РДА Сергія Абрамова.
За результатами розгляду питань дані відповідні доручення та рекомендації відповідальним виконавцям.« повернутися до списку новин