Хорольська районна рада

13 березня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном

Переглядів: 342

13 березня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном під головуванням Леоніда Соболя, голови комісії.

Участь в роботі комісії взяли голова районної ради Віра Мартюк, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, заступник голови районної ради Роман Гловацький, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, директор Хорольського АПК ПДАА Микола Чишко та редактор районної газети «Вісті Хорольщини» Наталія Ватуля.

На порядок денний комісії винесено 16 питань.

Леонід Соболь проінформував про виконання умов контракту керівником комунального некомерційного підприємства "Хорольський районний центр первинної медико – санітарної допомоги" Хорольської районної ради Полтавської області, про затвердження Положення про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану очолюваного підприємства та про затвердження фінансового плану  комунального некомерційного підприємства  "Хорольський районний центр первинної   медико-санітарної допомоги"  Хорольської районної ради Полтавської області  на 2019 рік.

Депутатами розглянуто внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік, звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік та питання про передачу міжбюджетних трансфертів Лубенській міській раді у 2019 році.

Людмила Петрушечкіна відзвітувала про виконання умов контракту керівником Хорольської друкарні.

На засіданні комісії розглянуто ряд майнових питань. Погоджено укладення трудового контракту з директором Хорольської друкарні та з директором Комунальної установи "Інклюзивно – ресурсний центр" Хорольської районної ради Полтавської області.

Розглянуто питання про затвердження Статуту Хорольської друкарні в новій редакції.

За результатами роботи комісії погоджено винесення та розгляд даних питань на сесії районної ради.« повернутися до списку новин