Хорольська районна рада

Перед громадою звітують депутати

Переглядів: 544

13 січня на території Староаврамівської сільської ради відбулося зібрання членів громади перед якими із звітами за пророблену роботу виступили голова районної ради Віра Мартюк, депутат районної ради Сергій Полупан та сільський голова Олександр Лозенко.

 Звітуючи перед громадою сільський голова повідомив про досягнення громади у 2016 році та плани розвитку на 2017 рік.

 При цьому Олександр Лозенко піддав детальному аналізу структуру видатків сільської ради та повідомив планові показники наповнення бюджету.

 В свою чергу Віра Мартюк та Сергій Полупан поділилися інформацією про здобутки району у 2016 році .

 Особливо було наголошено на видатках бюджету направлених на утримання соціальної сфери району, а це і ремонти та утеплення шкіл і дитячих садочків, ремонти клубів і закладів охорони здоровя, придбання опалювальних котлів та спортивного обладнання, ремонти доріг.

 В цілому звіт мав характер теплої бесіди із громадянами.

 На питання про забезпечення соціального захисту учасників АТО Віра Мартюк та Олександр Лозенко повідомили про прийняті рішення щодо соціальної підтримки учасників АТО та заходи які вживаються як на державному так і на районному рівні.

 Це стосується в першу чергу оздоровлення самих учасників бойових дій і їх родин, безкоштовне харчування школярів - дітей учасників та пільгові перевезення у комунальному транспорті, виділення земельних ділянок .

 В ході обговорення роботи сільської та районної ради присутні за зібранні громадяни подякували виступаючих за звіт про виконану роботу і побажали депутатському корпусу плідної та натхненної роботи на благо громади району. На завершення заходу, сільський голова запросив присутніх відвідати дитячий садочок та Староаврамівську ЗОШ.

 В ході огляду закладів освіти наглядно стало зрозумілим, що спільними зусиллями можна розбудувати не тільки одну сільську раду, а всю Україну до європейських стандартів.

 Особливо освітяни подякували керівникам Агрофірми «Хорольська» які спільно із сільським головою переймаються їх проблемами і допомагають їх вирішити.

 За наслідками проведеного зібрання є підстави стверджувати, що наш народ подолає всі труднощі та буде жити гідно, бо є тісна співпраця і розуміння завдань і цілей між органами місцевого самоврядування, громадянами та підприємницькими структурами« повернутися до списку новин