Хорольська районна рада

21 листопада проведено спільне засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, екології та врегулювання земельних питань і постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, засобів масової ін

Переглядів: 138

21 листопада проведено спільне засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, екології та врегулювання земельних питань і постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, засобів масової інформації, законності та правопорядку під головуванням голови комісії Ольги Перекопи. Участь в засіданні взяли голова районної ради Віра Мартюк, виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов та заступник голови районної ради Роман Гловацький.
На порядок денний винесено наступні питання:
1.Про хід виконання районної комплексної Програми підготовки молоді до військової служби та її призову до лав Збройних Сил України на 2016-2020 роки.
2.Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Хорольського району за 9 місяців 2019 року.
3.Про хід виконання Програми розвитку агропромислового комплексу Хорольського району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.
4.Про план роботи постійної комісії районної ради з питань соціально - економічного розвитку району, екології та врегулювання земельних відносин на 2020 рік.
5.Про план роботи постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, засобів масової інформації, законності та правопорядку на 2020 рік.
За результатами роботи комісій звіти про виконання програм взято до відома.« повернутися до списку новин