Хорольська районна рада
Хорольський район, Полтавська область

27 січня голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у щотижневій нараді, яку провів виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов

Переглядів: 97

27 січня голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у щотижневій нараді, яку провів виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов.
На нараду були запрошені працівники апарату, управлінь та відділів РДА, керівники районних органів виконавчої влади та представники районних засобів масової інформації.
До повістки денної були включені наступні питання:
1.Про проведену роботу управлінням Державної казначейської служби України у Хорольському районі Полтавської області за 2019 рік щодо своєчасності , повноти проплат та дотримання чинного законодавства бюджетними установами.
2.Про стан виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №373 „Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі (із змінами) у 2019 році.
3. Про роботу Хорольського районного центру дитячої та юнацької творчості в 2019 році.
4. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які відбулися на території району в період з 20 січня 2019 по 26 січня 2020 року.
Також в ході наради було визначено готовність районних служб на випадок підвищення рівня інфекційних захворювань на території району.
За результатами розгляду питань дані відповідні доручення та рекомендації відповідальним виконавцям.

« повернутися до списку новин