Хорольська районна рада

Виїзний прийом громадян

Переглядів: 508

 12 січня голова районної ради Віра Мартюк провела виїзний прийом громадян на території Андріївської сільської ради.

 До голови районної ради на особистий прийом звернулися сільський голова Володимир Данилейко, директор Андріївської школи Іван Жолубак, голова первинної організації ветеранів Андріївської сільської ради Іван Якович Головко та виконавчий директор СВК «Андріївське» , депутат районної ради Микола Лебедка.

 Сільський голова Володимир Данелейко розповів про проблемні питання які пов’язані із утриманням об’єктів соціальної сфери в тому числі завершення ремонту Кузубівського сільського клубу та ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Андріївці.

 По питанню здійснення ремонту амбулаторії, Віра Анатоліївна загострила увагу на необхідності залучення інвестицій завдяки участі місцевої громади у міжнародних проектах.

 Директор Андріївської школи Іван Жолубак поділився своїми думками, щодо організації навчального процесу та наповнення школи учнями.

 Іван Якович Головко розповів про роботу ветеранської організації та поділився власними думками , щодо життєдіяльності громади.

 При цьому як сільський голова так і директор школи подякували керівникам СВК «Андріївське» в тому числі Миколі Лебедка які переймаються проблемами громади та надають посильну допомогу у їх вирішенні, а голова ветеранської організації окремо подякував за підтримку людей похилого віку.

 В цілому поїздка мала позитивні наслідки .

 В ході обговорень нагальних потреб було досягнуто єдиної думки , що для нормальної життєдіяльності необхідно докласти зусиль усій громаді починаючи від керівників району до керівників кожної установи та організації.

 Спільними зусиллями є можливість залучення фінансових інвестицій та їх раціональне використання на користь громади.« повернутися до списку новин