Хорольська районна рада

5 березня в залі засідань районної ради відбувся І форум місцевого розвитку Хорольщини

Переглядів: 407

5 березня в залі засідань районної ради відбувся І форум місцевого розвитку Хорольщини. Участь в роботі взяли голова районної ради Віра Мартюк, голова райдержадміністрації Лариса Звірко, депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров, заступник голови районної ради Роман Гловацький, сільські голови, представники депутатського корпусу району, керівники структурних підрозділів виконавчого апарату ради та адміністрації, керівники установ та організацій, учнівська та студентська молодь району.

 У вступній промові очільники району відзначили актуальність участі у конкурсах та грантових програмах, які дають можливість додатково залучити ресурси для розвитку громади.  Значну підтримку у розбудові Хорольщини надали перемоги у конкурсах із залученням інвестицій з Державного фонду регіонального розвитку, обласного конкурсу проектів, конкурсу проектів «Бюджет участі Полтавської області».

Конструктивна співпраця між районною радою та райдержадміністрацією, депутатським корпусом усіх рівнів також приносить свої результати. Завдяки перевиконанню бюджету району вдається отримати додаткові кошти для розвитку освіти, медицини, культури району та додатково посилити соціальний захист населення.

Приємно відзначити активну життєву позицію сільських голів, депутатського корпусу та виконавчого апарату сільських рад. Вони завдяки ретельному плануванню бюджету мають та активно використовують ресурс для розвитку своїх громад, активно використовують переваги реформи децентралізації, завжди небайдужі до спільних проблем району.

 Результативну співпрацю сільських голів сьогодні відзначили Грамотами Хорольської районної ради та Хорольської районної державної адміністрації авторам проекту-переможця обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2018 року «Розвиток туристичної привабливості Хорольського району Полтавської області».

Тритяк Григорій Володимирович – Петракіївський сільський голова, Данилейко Володимир Іванович – Андріївський сільський голова та Ватуля Сергій Борисович – Трубайцівський сільський голова започаткували міжмуніципальне співробітництво з метою розвитку Хорольщини туристичної.

Важливим напрямом розвитку громади є розвиток громадянського суспільства. «Бюджет участі Полтавської області» створений саме з цією метою. Кожен мешканець області може подати до участі у конкурсі власний проект та за підтримки жителів своєї громади отримати перемогу у конкурсі та фінансування для реалізації.

Грамотою Хорольської районної ради та Хорольської районної державної адміністрації нагороджено автора проекту - переможця обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2017 року «Реконструкція з надбудовою шатрового даху над центральним корпусом НВК с.Петракіївка Хорольського району Полтавської області» - Загриву Людмилу Миколаївну –директора Петракіївського НВК.

 Авторам  проектів – учасників обласного конкурсу «Бюджет участі Полтавської області» у 2018 році в урочистій частині форуму вручили сертифікати Полтавської обласної ради та подарунки.

Розвиток молоді, формування у підростаючого покоління активної життєвої і громадянської позиції – фундамент для майбутнього зростання, розбудови та розвитку району.

Грамотами районної ради та районної державної адміністрації нагороджено переможців та учасників ряду конкурсів:

Національного проекту «Активний громадянин – ефективна влада», Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства «Демократична школа», конкурсу соціальних проектів SocialProjektAwards, грантового конкурсу від агропромхолдингу «Астарта-Київ», програми «Школа як осередок розвитку громади» Всеукраїнського фонду «Крок за кроком», обласному конкурсі творчих робіт для школярів та юнацтва «Громада моєї мрії».

Ряд школярів району нагороджено Дипломом учасника обласного конкурсу образотворчого мистецтва серед дітей I,ІІ,ІІІ вікових категорій «Самоврядування очима дітей» Грамотою Хорольської районної ради та Хорольської районної державної адміністрації за участь в обласному конкурсі образотворчого мистецтва «Самоврядування очима дітей».

За сприяння депутата обласної ради Фахраддіна Мухтарова та відділу освіти, молоді та спорту РДА юні переможці і учасники конкурсів отримали подарунки.« повернутися до списку новин