Хорольська районна рада

25 січня голова районної ради Віра Мартюк та виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов взяли участь у проведенні загальних зборів Асоціації ОСББ «Ініціатива»

Переглядів: 113

25 січня голова районної ради Віра Мартюк та виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов взяли участь у проведенні загальних зборів Асоціації ОСББ «Ініціатива», що відбулися у залі засідань районної ради під головуванням Руслана Левіна.
Керівники району відзначили позитивні досягнення Асоціації в напрямку модернізації житлового фонду Хорольщини. Завдяки активній участі у державних програмах з енергомодернізації багатоповерхових будинків. Асоціація ОСББ залучила на свої потреби майже 1 мільйон гривень бюджетних коштів.
Депутатський корпус та виконавча влада району постійно надають дієву методичну та організаційну підтримку у впровадженні даних заходів, проводяться консультації, наради із представниками Асоціації. Завдяки результативній співпраці очікуємо цьогоріч запуску програми по фінансовій підтримці енергомодернізації житлових будинків із районного бюджету. Робота відбувається у тісній взаємодії із членами Асоціації ОСББ. На загальних зборах головам ОСББ було запропоновано внести свої пропозиції щодо варіантів співфінансування кредитів на енергомодернізацію, відкритих до 2020 року. Дане рішення буде дієвою підтримкою з боку районної влади, оскільки надасть можливість значно активізувати діяльність Асоціації по модернізації житлового фонду.
Голова АОСББ Руслан Левін прозвітував про напрацювання Асоціації у 2019 році. АОСББ налічує 28 ОСББ та має плани щодо подальшого розширення. Протягом року вдалося організувати співпрацю із проектом «Houses», Фондом Енергоефективності, що має на меті залучати багатомільйонні кошти на комплексну енергомодернізацію багатоквартирних будинків. Активну підтримку в даному напрямку надає районна влада. У взаємодії із АОСББ та регіональним представником Фонду опрацьовуються дієві механізми фінансової та організаційної підтримки.
Разом з тим, ОСББ міста мають і ряд проблем, що потребують комплексного підходу до вирішення. Необхідно врегулювати відносини із інтернет-провайдерами, газовим господарством, комунальним господарством.
Але згуртованість та командна робота Асоціації ОСББ дозволять вирішувати і такі завдання.« повернутися до списку новин