Хорольська районна рада

З нагоди Дня державної служби та з нагоди професійного свята в районному будинку культури відбулися урочистості .

Переглядів: 137

З нагоди Дня державної служби та з нагоди професійного свята в районному будинку культури відбулися урочистості .

У глядацькому залі зібралися представники сфери державного управління, які самовіддано служать на ниві українського державотворення.

З вітальними словами до державних службовців, ветеранів державної служби звернулися керівники районної влади: заступник голови Хорольської районної ради Юлія Бойко та голова районної державної адміністрації Роман Гловацький. Вже стало доброю традицією з нагоди професійного свята відзначати працівників державної служби Грамотами та Подяками органів влади.
Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у забезпечення належного виконання завдань під час реалізації сучасної державної політики, високий професіоналізм та з нагоди сторіччя запровадження державної служби в Україні нагороджені начальник відділу управління персоналом, документообігу, контролю, організаційної, інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації  Наталія Гавриленко та завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Людмила Черненко. Традиційно відбулося вручення Почесних грамот і подяк Хорольської районної ради та районної райдержадміністрації за сумлінну працю, високі професійні досягнення та з нагоди професійного свята – Дня державної служби в Україні.  Грамотою Хорольської районної ради нагороджено начальника архівного відділу Марину Шевчугу та начальника відділу з питань управління персоналом та забезпечення виконання соціальних програм Інну Логвіненко.« повернутися до списку новин