Хорольська районна рада

23 вересня голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у щотижневій нараді, яку провела голова районної державної адміністрації Лариса Звірко

Переглядів: 157

23 вересня голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у щотижневій нараді, яку провела голова районної державної адміністрації Лариса Звірко.
На нараду були запрошені керівники апарату, управлінь та відділів РДА, керівники районних органів виконавчої влади та представники районних засобів масової інформації.
До повістки денної були включені наступні питання:
1. Про стан підготовки структурних підрозділів комунального некомерційного підприємства „Хорольський районний центр первинної медико – санітарної допомоги“, комунального некомерційного підприємства „Хорольська центральна районна лікарня“, закладів освіти та культури до роботи в осінньо – зимовий період.
2. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які відбулися на території району в період з 16 по 22 вересня 2019 року.
За результатами розгляду питань дані відповідні доручення та рекомендації відповідальним виконавцям.« повернутися до списку новин