Хорольська районна рада
Хорольський район, Полтавська область

ПОВІДОМЛЕННЯ про засідання аукціонної комісії

Переглядів: 76

22 лютого 2019 року відбулися два засідання аукціонної комісії для продажу об’єктів приватизації, що належать до спільної власності територіальних громад Хорольського району.

 На першому засіданні аукціонної комісії про продаж об'єкта приватизації - гаражів (боксів), розміщених за адресою: Полтавська область, Хорольський район, м.Хорол, вул.Незалежності,88, бокси №17-18 затверджені умови продажу на електронному аукціоні з умовами, на аукціоні із зниженням стартової ціни і аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій по вказаному об¢єкту приватизації, а також інформаційне повідомлення про продаж.

Стартова ціна, інші умови продажу та інформаційне повідомлення про продаж об'єкта приватизації - нежитлової будівлі, розміщеної за адресою: Полтавська область, Хорольський район, с.Андріївка, вул. Миру, 33 визначатимуться аукціонною комісією після проведення незалежної оцінки об¢єкту, про що аукціонна комісія прийняла відповідні рішення та призначила дату чергового засідання.

Додаткове (третє) засідання аукціонної комісії про продаж об'єкта приватизації - нежитлової будівлі, розміщеної за адресою: Полтавська область, Хорольський район, с.Андріївка, вул. Миру, 33 відбудеться в понеділок            04 березня 2019 року о 09.00 год. в кімнаті депутата за адресою: Полтавська область, м.Хорол, вул.1 Травня,4.

Визначені аукціонною комісією умови продажу об’єктів приватизації  та розроблене інформаційне повідомлення про продаж підлягатимуть до подання на розгляд Хорольської районної ради з метою подальшого затвердження на сесії.

Протокол №1 аукціонної комісії можна переглянути тут.

Протокол №2 аукціонної комісії можна переглянути тут.

« повернутися до списку новин