Хорольська районна рада

6 грудня в районному будинку культури відбулися урочисті заходи до Дня Збройних Сил України

Переглядів: 134

6 грудня в районному будинку культури відбулися урочисті заходи до Дня Збройних Сил України.
Заступник голови районної ради Роман Гловацький, виконувач обов’язків голови РДА Сергій Абрамов та військовий комісар Дмитро Чернець відзначили мужність та героїзм українських воїнів, виявлені при захисті рідної країни, всебічну підтримку українців на шляху розбудови нашого війська, особливо в перші, найтяжчі моменти війни та подякували захисникам і волонтерам за їхню мужність і громадянську позицію. Чимало жителів Хорольщини безпосередньо взяли участь у захисті державі та здійснювали волонтерську підтримку війська. Нині наші Збройні Сили модернізуються по провідних світових стандартах і суттєво посилили бойову міць та рівень підготовки.
Загальнодержавна волонтерська підтримка українцями Збройних Сил тепер щорічно відзначається напередодні Дня Збройних Сил 5 грудня.
Тяжкою втратою для нас стали Герої, які до останньої краплі крові, до останнього подиху захищали на полі бою світле, краще майбутнє українців, право на власну державність і відстоювання своїх національних інтересів. Їх життя підступно забрав ворог. Ми ніколи не забудемо про ту ціну, яку наші захисники сплатили за незалежність України.
До присутніх з виступом також звернувся міський голова.
З нагоди свята посадовці відзначили грамотами та подяками районної ради і райдержадміністрації ряд військовослужбовців і ветеранів. Всі присутні подякували батькам загиблих воїнів за виховання справжніх патріотів та вшанували світлу пам’ять наших Захисників хвилиною мовчання.
З нагоди свята працівники культури привітали наших військовиків концертною програмою.« повернутися до списку новин