Хорольська районна рада

8 травня в Хорольському районі проведено заходи до Дня пам'яті і примирення жертв Другої світової війни

Переглядів: 407

8 травня в Україні відзначається День пам’яті і примирення жертв Другої світової війни. Пам’ятні заходи проведено і на Хорольській землі. Наш район, на жаль, пережив чимало жахливих епізодів в ту війну, про які неможливо забути.

Голова районної ради Віра Мартюк, голова райдержадміністрації Лариса Звірко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, заступник голови районної ради Роман Гловацький, голова районної організації ветеранів Дмитро Кражан, представники депутатського корпусу, міський, сільські голови, службовці органів місцевого самоврядування, державні службовці, громадські активісти, представки установ і організацій, студентська та учнівська молодь взяли участь в заходах по вшануванню пам’яті жертв війни.

Посадовці району взяли участь в урочистому покладанні квітів до могил і  меморіалів, загиблим в роки Другої світової війни, та пам’ятних знаків воїнам, які віддали своє життя за незалежність нашої держави при проведенні операції АТО/ООС.« повернутися до списку новин