Хорольська районна рада

28 жовтня голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у засіданні ради обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області, що відбулося у залі засідань обласної ради

Переглядів: 126

28 жовтня голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у засіданні ради обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області, що відбулося у залі засідань обласної ради.
За результатами розгляду та захисту, ряд проектів від Хорольщини стали переможцями:
- Облаштування кабінету реабілітації та ігрового майданчика КП «Інклюзивно-ресурсний центр» в м. Хорол по вул. Гастелло, 4 – Хорольська районна рада;
- «Капітальний ремонт електроустановок вуличного освітлення Хильківської сільської ради Хорольського району Полтавської області» - Хильківська сільська рада.
Приємно відзначити, що переможцем також є проект «Хорол – комфортне та безпечне місто Полтавської області» міської ради.
Висловлюємо подяку авторам ідей та розробникам проєктів Роману Гловацькому – заступнику голови районної ради, Ніні Ковальовій – головному спеціалісту відділу з підготовки інвестиційних проектів районної ради, Юлії Шиковій – секретарю Хильківської сільської ради та авторам проєкту міської ради.
Спільний проект громад Хорольщини «Придбання спеціалізованої техніки для очищення та днопоглиблення водоймищ Хорольського району Полтавської області», попри зацікавленість у ньому конкурсної комісії та схвальні відгуки представників багатьох громад області, не отримав перемогу. За словами голови постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Ігоря Горжія, спираючись на практичний досвід, на даний момент фактично відсутня видача ліцензій для проведення чищення водоймищ. Тому навіть у випадку перемоги, на даний момент неможливо розпочати роботи по розчищенню. Маємо сподівання, що ситуація зміниться на краще, оскільки запит на проведення даних робіт надзвичайно високий.
Щиро вітаємо переможців та бажаємо успіхів у реалізації проєктів!

 « повернутися до списку новин