Хорольська районна рада

28 лютого, в кімнаті депутата, проведено засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, молодіжної політики та соціально - трудових відносин

Переглядів: 328

28 лютого, в кімнаті депутата, проведено засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, молодіжної політики  та соціально - трудових відносин під головуванням заступника голови комісії Олександра Хрипка.

Участь у засіданні взяли голова районної ради Віра Мартюк, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, заступник голови районної ради Роман Гловацький, координатор громадської ради при районній раді Василь Олексенко, кореспондент районної газети «Вісті Хорольщини» Віктор Ємець.

На порядок денний винесено наступні питання.

1. Про роботу служби у справах дітей районної державної адміністрації щодо реалізації державної політики з питань соціального захисту дітей – сиріт, профілактики бездоглядності, безпритульності та правопорушень серед дітей у 2018 році.

2. Про збереження культурної спадщини Хорольського району, її охорону та популяризацію.

3. Про внесення змін до Програми розвитку культури і туризму в Хорольському  районі на  2016 - 2020  роки.

4. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Хорольського району на 2017 – 2020 роки.

5. Про внесення змін до Положення про районну премію імені М.Т.Полонського.

За результатами роботи комісії погоджено винесення та розгляд даних питань на сесії районної ради.« повернутися до списку новин