Хорольська районна рада

28 жовтня голова районної ради Віра Мартюк в терміновому порядку провела зустріч з ініціативною групою інсулінозалежних мешканців міста Хорол

Переглядів: 165

28 жовтня голова районної ради Віра Мартюк в терміновому порядку провела зустріч з ініціативною групою інсулінозалежних мешканців міста Хорол.
Хорольці, яким для підтримки життя потрібен інсулін, опинилися в критичній ситуації через розбіжності у пріоритетах та невиконання взятих на себе зобов’язань певними посадовцями.
Проблема у тому, що держава забезпечує лише 37,5% інсуліну від потреби. На протязі всього року це питання перебуває на контролі. На ряді нарад з міським, сільськими головами, головами територіальних громад та представниками медичної галузі було досягнуто домовленості щодо придбання препарату за кошти міської, сільських рад, пропорційно до кількості інсулінозалежних у кожній громаді.
Більшість сільських рад, а саме Андріївська, Вишняківська, Вишнева, Клепачівська ОТГ, Новоаврамівська ОТГ, Петракіївська, Покрово-Багачанська ОТГ, Староаврамівська, Трубайцівська, Ялосовецька сільради, профінансували придбання інсуліну та забезпечили потреби своїх мешканців. Мусіївська, Хильківська та Штомпелівська сільради до кінця місяця планують профінансувати придбання препарату у повному обсязі.
Найбільше інсулінозалежних серед мешканців міста Хорол. На жаль, міська рада із критичним запізненням, на останній сесії виділила кошти, що не покривають навіть 10% від потреби.
Для районної ради головним пріоритетом діяльності є забезпечення життя та здоров’я громадян. Тому найближчим часом планується проведення позачергової сесії районної ради з метою підготовки і виділення коштів з резервного фонду для придбання інсуліну.
Ми працюватимемо над підтримкою депутатського корпусу щодо позитивного вирішення питання по придбанню інсуліну для того, щоб зберегти життя людям.« повернутися до списку новин