Хорольська районна рада

7 серпня відбулося спільне засідання президії районної ради, постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном та постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, засобів масової інформації,

Переглядів: 184

7 серпня відбулося спільне засідання президії районної ради, постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном та постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, засобів масової інформації, законності та правопорядку під головуванням голови районної ради Віри Мартюк.
Участь з роботі спільного засідання взяли члени президії, голови та члени депутатських комісій, голова райдержадміністрації Лариса Звірко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, керівники структурних підрозділів РДА, координатор громадської ради при районній раді Василь Олексенко, редактор газети «Вісті Хорольщини» Наталія Ватуля.
На порядок денний винесено 9 питань.
Розглянуто питання:
Про внесення змін до районної комплексної Програми підтримки та розвитку матеріальної бази підприємств, установ і організацій, що є спільною власністю територіальних громад району на 2016 – 2020 роки;
Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік.
За рахунок перевиконання районного бюджету запропоновано направити 2 мільйони 99,8 тис. грн. установам охорони здоров’я Хорольського району. З них 1 мільйон 712,2 тис. грн. Хорольській ЦРЛ. 920,0 тис. грн. на заробітну плату з нарахуваннями, оскільки питання повної оплати наданих лікарнею послуг Національною службою здоров’я остаточно не вирішено. На впровадження ІТС «Медична інформаційна система «МЕДЕЙР» та технічний супровід її функціонування 262,0 тис. грн. На виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію приймального і травматологічного відділень під відділення невідкладної допомоги 124,8 тис. грн., на реконструкцію приміщення пологового відділення 215,4 тис. грн. На продукти харчування 190,0 тис. грн.
На потреби ЦПМСД 387,6 тис. грн. – придбання медикаментів, придбання і ремонт обладнання, ремонт амбулаторій.
На потреби закладів освіти з районного бюджету виділено 746,1 тис. грн., закладів культури – 750,0 тис. грн., 
Також субвенції сільських рад Хорольського району спрямовуються на потреби закладів охорони здоров’я 344,7 тис. грн. З яких Андріївська (61,5 тис. грн.) і Ялосовецька (20,0 тис. грн.) сільради спрямували кошти на заробітну плату персоналу ЦРЛ, Вишняківська (72,0 тис. грн.), Ялосовецька (100,0 тис. грн.) сільради та Клепачівська (51,1 тис. грн.), Покровобагачанська (40,1 тис. грн.) ОТГ спрямували кошти на придбання інсуліну.
202,6 тис. грн. субвенції спрямовано Староаврамівською та 26,6 тис. грн. Петракіївською сільськими радами на потреби загальноосвітніх закладів;
Наступним питанням було розглянуто затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Хорольського району» у новій редакції.
Про присвоєння звання «Почесний громадянин Хорольського району» Деребченку А.В. (посмертно), Живенку Є.М. (посмертно), Сергієнку С.О. (посмертно), Терешку С.О. (посмертно).
Жваве обговорення викликало питання про звернення депутатів Хорольської районної ради до Мінрегіонбуду, Депертаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації щодо перегляду моделі адміністративно – територіального устрою субрегіонального рівня Полтавської області в частині створення укрупненого району з центром у місті Хорол.
Останне питання порядку денного – про порядок денний 33 позачергової сесії Хорольської районної ради 7 скликання.
За результатами роботи депутатами опрацьовано питання та погоджено їх розгляд на позачерговій сесії.« повернутися до списку новин