Хорольська районна рада

5 грудня у районному будинку культури відбулися урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування

Переглядів: 139

5 грудня у районному будинку культури відбулися урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування.
Свято зібрало депутатський корпус Хорольщини, службовців, представників виконавчих комітетів та ветеранів органів місцевого самоврядування всіх рівнів.
Голова районної ради Віра Мартюк у вітальній промові відзначила напрацювання та досягнення органів самоврядування Хорольщини, подякувала колегам за взаєморозуміння та співпрацю у напрямку розвитку району.
Завдяки злагодженій роботі депутатів районної ради вдається своєчасно та об’єктивно вирішувати актуальні питання громади. Така командна робота дозволяє тримати Хорольський район на високих рейтингових позиціях.
Завдяки підтримці депутатів обласної ради Фахраддіна Мухтарова, Михайла Міщенка та Ігоря Сірика вдається залучити майже мільйон гривень щорічно кожним депутатом з Фонду розвитку територій області на потреби мешканців Хорольщини. Віра Анатоліївна відзначила результативну співпрацю із райдержадміністрацією, державницьку позицію і професіоналізм виконувача обов’язків голови РДА Сергія Абрамова, завдяки чому вдається робити відчутні кроки в напрямку розвитку району.
Попереду нас чекають нові виклики і завдання, але завдяки злагодженій роботі і відповідальності посадовців та жителів громади ми примножимо досягнуті напрацювання і будемо рухатися далі в розвитку Хорольщини.
Очільники району та депутати обласної ради відзначили Грамотами обласної ради Романа Гловацького - заступника голови районної ради, Дмитра Кудрю – радника голови районної ради, Подякою обласної ради Вікторію Похилько – начальника фінансового управління РДА. Віра Анатоліївна та Сергій Гаврилович відзначили за результативну співпрацю і з нагоди свята Грамотами районної ради та райдержадміністрації депутатів обласної ради 7 скликання від Хорольщини Фахраддіна Мухтарова, Ігоря Сірика та Михайла Міщенка.
В цей день ряд депутатів, сільських голів, членів виконавчих комітетів, посадових осіб місцевого самоврядування і працівників місцевих рад за зразкове виконання посадових обов’язків, продуктивну працю, віддане служіння громаді нагородили грамотами, подяками районної ради та райдержадміністрації.
Окремі слова вдячності звучали ветеранам місцевого самоврядування, зокрема головам районної ради попередніх скликань, яких відзначили подяками.
Головний редактор газети «Вісті Хорольщини» Наталія Ватуля вручила Вірі Анатоліївні Подяку від колективу редакції за високий професіоналізм, сприяння і підтримку розвитку установи та відзначила підтримку депутатів обласної та районної ради, голів сільських рад на шляху становлення редакції як самостійної установи.
Звучали вітання і слова подяки від голів сільських рад, депутатів, керівників установ і організацій на адресу районної ради.
Цьогорічні урочистості, як проміжний підсумок продемонстрували – у єдності наша сила.
Творчі колективи та виконавці Хорольщини подарували посадовцям органів самоврядування та ветеранам святковий концерт.« повернутися до списку новин