Хорольська районна рада

17 грудня відбулося засідання президії Хорольської районної ради під головуванням голови районної ради Віри Мартюк

Переглядів: 120

17 грудня відбулося засідання президії Хорольської районної ради під головуванням голови районної ради Віри Мартюк. В роботі взяли участь виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, заступник голови районної ради Роман Гловацький, голови постійних комісій районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном Леонід Соболь, депутатської діяльності, засобів масової інформації, законності та правопорядку Ольга Перекопа, соціально - економічного розвитку району, екології та врегулювання земельних відносин Юлія Бойко, з гуманітарних питань, молодіжної політики та соціально - трудових відносин Михайло Виноград, депутати районної ради Анатолій Пасюта, Сергій Полупан та Сергій Рева, міський голова Сергій Волошин, головний редактор газети «Вісті Хорольщини» Наталія Ватуля.
Розглянуто 2 питання:
1. «Про порядок денний 37 позачергової сесії сесії Хорольської районної ради 7 скликання», до якого включено 25 питань.
За результатами розгляду матеріалів рекомендовано опрацювати питання порядку денного постійними комісіями районної ради.
2. Щодо передачі коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій з районного бюджету до міського бюджету.
Оскільки розпорядження Кабінету Міністрів України від 4.12.2019 р. №1192-р передбачає виділення понад 3 мільйонів гривень на здійснення необхідних заходів районному бюджету, а не міському, як це було передбачено у попередній постанові, президія підтримала рішення розглянути дане питання після отримання роз’яснення від Кабінету Міністрів України щодо цільового призначення і використання даних коштів з метою прийняття об’єктивного і виваженого рішення в інтересах громад району.« повернутися до списку новин