Хорольська районна рада

Шановні жителі Хорольщини! Від щирого серця вітаємо Вас із величним святом - Днем незалежності України!

Переглядів: 299

Хорольщина – неймовірно чарівної природи край з родючими землями, на яких не одне покоління трударів виплекало щедрі ниви. За 28 років незалежності в Україні відбулося багато змін. Але найголовніше те, що кожен з нас особисто усвідомлює, а  разом ми доводимо всьому світу, що українці – це працелюбна, вільна і непереможна нація! На Хорольщині ми разом будуємо затишний і привабливий куточок нашої Держави. І саме від наших спільних зусиль залежить наше майбутнє. Тож бажаємо всім сили, натхнення і працездатності у подальшому розвитку нашого краю!

Від усієї душі зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах заради процвітання незалежної України.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

 

З повaгою,депутатський корпус, голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови Роман Гловацький та виконавчий апарат районної ради« повернутися до списку новин