Хорольська районна рада

На Хорольщині відзначили День Соборності України

Переглядів: 544

      22 січня, у районному центрі відбулася урочиста хода та покладання квітів до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку приурочене до Дня Соборності України .

      На чолі колони, під розгорнутим молодими патріотами Хорольщини стягом України, до пам’ятника Кобзарю рушили керівники Хорольської громади - голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови районної ради Роман Гловацький, керівники виконавчого органу влади району, заступники голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов та Микола Чишко а також міський голова Сергій Волошин.

      В урочистій ході взяли участь представники органів місцевого самоуправління району та міста,керівники та учні навчальних закладів, учасники АТО та представники широкої громадськості.

      Після покладання квітів до підніжжя Кобзарю, учасники ходи, хвилиною мовчання помянули загиблих героїв які віддали своє життя за Україну.

      В такі хвилини згадуються слова Великого Кобзаря – нашого Пророка, який в далекому минулому передбачив і велику смуту і воскресіння України « І мене в сімї великій, сімї вольній, новій незабудьте помянути не злим, тихим словом».« повернутися до списку новин