Хорольська районна рада

18 вересня, з нагоди Дня визволення Хорольщини від фашистських загарбників, відбулося покладання квітів

Переглядів: 124

19 вересня 1943 року згідно оперативного звернення Радянського інформбюро Хорол визволений 3-м гвардійським механізованим корпусом Воронезького фронту. Хорольщина була звільнена від німецьких фашистів протягом 18-23 вересня 1943 року.

За звільнення району своє життя віддали 331 воїн, на чию честь в місті та селах району встановлені пам’ятники, що є символом подяки та пам’яті про їх ратний неоціненний подвиг.

18 вересня, з нагоди Дня визволення Хорольщини від фашистських загарбників заступник голови районної ради Юлія Бойко, голова райдержадміністрації Роман Гловацький, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Штейнберг, голова ради Хорольської районної організації ветеранів Олександр Козерод, начальник відділу культури Хорольської РДА Ірина Гунько, почесний громадянин Хорольського району Дмитро Андрійович Кражан поклали квіти до пам’ятних знаків, обелісків та меморіальних комплексів учасникам та жертвам війни, що розташовані на території районного центру, та вшанували хвилиною мовчання пам’ять про полеглих героїв.

З нагоди пам’ятної дати згадаймо наших славних визволителів. Хай наша пам'ять береже їх імена і їхній подвиг. Вклонімося всім, хто поліг на полі бою, хто загинув у нацистських таборах смерті, хто став невинними жертвами нацистської окупації.« повернутися до списку новин